Русские школы

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Тут інша річ - ми і діти наші, і онуки - російську будуть знати. Інакше - це правила поганого тону. Але німецьку та англійську нашим дітям знати потрібно. Все ж таки часи змінюються
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал

писатель (25.09.2013, 17:49) писал:Але німецьку та англійську нашим дітям знати потрібно


Конечно!
Мы и раньше учили, английский или немецкий и даже испанский (школа № 23).

писатель (25.09.2013, 17:49) писал:Все ж таки часи змінюються


И это правильно! давно Украине пора изучать родной китайский язык! Надо смотреть в наше светлое будущее.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Головне - аби не назви вулиць Ногинська. А щодо німецького чи англійського то ми знаємо його з вами однаково.
Забаненные
0
Почетный
старейшина
oleg14
21:19, 03.10.2013

писатель (25.09.2013, 20:59) писал:Головне - аби не назви вулиць Ногинська. А щодо німецького чи англійського то ми знаємо його з вами однаково.

. Писатель что с вами в Ногинске такое сделали что вы его постоянно вспоминаете ? Или ностальгия замучила ?
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Іва звідти родом. У 1959 році - коли моя покійна бабця купила нову пральну дошку, на більше грошей не було, батьки Івушкіна купили холодильник. Це така штука про яку в ті роки ніхто не знав ( Шучу). А далі у нас почалися спори - соціалізм це добре ( бо у його батьків був холодильник) або соціалізм це - не дуже добре ( у моєї покійної бабці - дружини загиблого на 2-ій світовій була тільки нова пральна дошка
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал

писатель (03.10.2013, 20:24) писал:Іва звідти родом


Откуда вы это взяли???
В Ногинске я был только проездом.
А родился я в Крюкове!
Я служил в тез краях, но не в Ногинске, а в Ногинске -9!
А это, как говорят в Одессе ДВЕ большие разницы!
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте