Питання Свято-Троїцького храму

0
Горожане
+ 30
Гастарбайтер

писатель (29.11.2012, 18:07) писал:рейдерське захоплення храму

У нас пишуча братія якщо вчепить якесь слово, то обов'язково доведе посередством нього своїх читачів до повного токсикозу і блювоти, всю дорогу тулячи це слово як горбатого до стіни. Це як приставка "євро" або"еко", які ліплять куди попало, а тепер от "рейдерське захоплення храму". Рейдерство, як те усім відомо, - це перехоплення права власності завдяки сфабрикованому бізнес-конфлікту. Якщо Ви стверджуєте, що настоятеля храму звільнили від своїх обов'язків посередством рейдерського захоплення, то це означає, що він на своїй посаді, як мінімум, здійснював тіньову комерційну діяльність, що недопустимо і тоді виходить, що звільнили його правильно, оскільки всі знають, що в церкві (і не тільки) робити цього не можна. Потім, а хто власник храму?. Це головне питання. Якщо не настоятель, (а швидше за все так воно і є), то його поведінка виглядає, м'яко кажучи, не зовсім адекватною. Від рейдерства потерпає власник, а ми не знаємо хто він і чому він мовчить. Зрештою, мета рейдерства - збагачення, то хто тоді нагрів на цьому руки, єпископ? Щось не схоже, бо тоді б щось про це було б відомо. Тут може бути все, що завгодно, але рейдерством тут і не пахне!
Горожане
+ 30
Гастарбайтер

адвокат Ульянов (29.11.2012, 20:40) писал:одна з православних чеснот - це послух.
Священник, який не здатен проявити послуг єпископу, не є правильним священником та може бути підданий відповідним церковним покаранням

Абсолютно правильно! Впевнений, що саме в цьому контексті і слід розуміти усі події, які відбуваються у цьому багатостраждальному храмі. І ніхто там нічого не захоплював, про рейдерство і мови бути не може.
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:Потім, а хто власник храму?


Товариство - як я розумію , там була церковна громада. Але заради Бога. Я не знаю - у кого з них автомобіль більше розміром - в отця Олександра чи епіскопа Миколая. У мене авто нема і воно мені не потрібно. Нехай розбираються самі, але лист ми поставили. Товариство - я не фоткаю їхніх годинників. Нас всіх судитимуть по справам нашим. І мене і їх теж

Але якщо після всього святі отці згадають не лише про послух, але і про скромність та любов до своєї пастви, то це буде добре
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Напишемо так - якщо священники згадають.... то це буде дуже добре
Горожане
+ 3
Командировочный
Apologet
00:12, 30.11.2012

писатель (29.11.2012, 21:42) писал:

Цитата:Потім, а хто власник храму?


... Я не знаю -... Нехай розбираються самі



Вы повесили пропоганду. Т.е. чистой воды демагогия, не обоснованная фактами. Чего ж Вы хотели?..

Как по мне всё происходящее - микрокопия того, что было в Украине в целом в начале 90-ых: возникновение филаретовского раскола. А по своей узурпации власти, нелюбви к ближнему? служении "не ради Иисуса, а ради хлеба куса" о. Александр аллюзивно напоминает Михаила Денисенка. Как он однажды заявил во время одного застолья:

Цитата:"я свой бизнес начинал с нуля"

.
Но к частью из прихода УПЦ МП не получилось ЧП "Адамчук". А горстка "александритов", являющихся бывшими членами приходского совета во главе с Лидией Фёдоровной за свои перекрученные лжесвидетельства и пропоганду обязательно даст ответ Судие во "время оно".
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
01:14, 30.11.2012

Цитата:Вы повесили пропоганду. Т.е. чистой воды демагогия, не обоснованная фактами. Чего ж Вы хотели?..


Я навів точку зору , яка має право на життя. Не написано там про александритов, Денисенка, Петренка, Сидорова та ще кого...
А хотів я ось це

Цитата:Але якщо після всього священники згадають не лише про послух, але і про скромність та любов до своєї пастви, то це буде добре



І додам - власник храму - церковна громада, як я розумію. Але чесно - розбирайтеся самі. Я не прихильник РПЦ. Мені подобається мудрістю патріарх Володимир, але не подобається ваш московський главний священик. Його розкіш сліпить мені очі. А ще мені так само не імпонує ідея "Русского мира". Я не прихильник таких речей
Горожане
+ 3
Командировочный

писатель (29.11.2012, 23:09) писал:Але якщо після всього священники згадають не лише про послух, але і про скромність та любов до своєї пастви, то це буде добре



Вы о каких священниках конкретно?..

Цитата:І додам - власник храму - церковна громада, .



кот. согласно Уставу УПЦ подотчётна и подчиняется епархиальному архиерею.

Цитата:як я розумію



Аллюзия: не знаючи броду, не лізь у воду.

Цитата:Мені подобається мудрістю патріарх Володимир



таких нет. Наш предстоятель - митр. Владимир, а не патр.

В остальном я с Вами согласен. )
Горожане
+ 3
Командировочный
писатель, по поводу Свято-Троицкого храма см. статью архим. Аввакума (Давиденко) - это епархиальный духовник (священник, которому исповедуются все священники Кременчугской епархии)
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте