Я не купую нічого у «Фокстроті»

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру
ulysses
01:11, 02.01.2013
Пишу прес-конференцію тушки-нардепа Шаповалова. І висновок тільки такий - я не буду ніколи ходити в його Фокстрот. Я ніколи не піду в його бар "Паровоз".
Бо в цієї людини совісті не було, немає і не буде - моя точка зору як журналіста. Бо продажний він навіки і продасть всіх нас - а потім скаже - це ж бізнес.
До того ж він свій магазин "Фокстрот" продає. Ну і хрен з ним

І групу у Фейсбуці таку ж відкрию

Питаю у нього - чому сайт ВР показує, що його не було 12 числа на роботі . Де він був, що прогуляв засідання? І він мені доказує - на роботі був. Прогульщик однако цей тушка нардеп , який проводить свої прес-конфренції під наглядом одразу двох охоронців.

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radac_gs09/d_reg_write?kod=145
Лапшу на вуха вішає і все - ось для його помічників посилання на сайт ВР. Хай читають
Горожане
+ 117
Почетный
старейшина
писатель, Я уже лет пять в фокстроте не была, но причина в другом - не в Шаповалове как депутате .. но поверьте еще ни разу не пожалела
Найкраще, "створене мною" - це мої діти... Дякую що ви є...
Горожане
+ 180
Великий Гуру

писатель (29.12.2012, 15:44) писал:я не буду ніколи ходити в його Фокстрот.

А Ви до цього там щось купували?

писатель (29.12.2012, 15:44) писал:Я ніколи не піду в його бар "Паровоз".

А у "Паровозі" скільки раз були? У чому, так сказати, протест? Он бойкот "Амстору" намагалися оголосити - там дійсно усе місто "кинули" і нічого, він живий до сих пір...
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Отец-основатель
+ 430
Аксакал

писатель (29.12.2012, 15:44) писал:І групу у Фейсбуці таку ж відкрию


Качественная раскрутка групп стоит недёшево Придётся хорошо потратиться, чтобы получить какой-то результат. Потянете?

Александр, тему на форуме и группу в ФБ - "Не хожу в горисполком!" создавать не думаете?

писатель (29.12.2012, 15:44) писал:Бо продажний він навіки і продасть всіх нас


Это подпадает под "оценочные суждения"?
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 180
Великий Гуру

Kanarsky (29.12.2012, 19:30) писал:Александр, тему на форуме и группу в ФБ - "Не хожу в горисполком!" создавать не думаете?

А можна я відкрию групи "Я не читаю "Програму Плюс", "Я не читаю "Кремінь", "Я не дивлюся "Денс-рулетку"!
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
Kanarsky
21:51, 29.12.2012
Старший сержант запаса, да сколько угодно. Наваливать - так по полной
Полная свобода действий в рамках Правил форума.
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:А можна я відкрию групи "Я не читаю "Програму Плюс", "Я не читаю "Кремінь", "Я не дивлюся "Денс-рулетку"!


Старший сержант - які тут питання.? Бо наскільки я знаю від ваших партійних вождів ви взагалі нічого не читаєте, окрім статуту КПУ і біографії Петра Симоненка

Цитата:Бо в цієї людини совісті не було, немає і не буде - моя точка зору як журналіста. Бо продажний він навіки і продасть всіх нас


Це моя думка і моя точка зору
Горожане
+ 180
Великий Гуру

писатель (29.12.2012, 20:27) писал:Старший сержант - які тут питання.? Бо наскільки я знаю від ваших партійних вождів ви взагалі нічого не читаєте, окрім статуту КПУ і біографії Петра Симоненка

Читаю-читаю, і людей знайомих помічаю і вітаюся з ними. А Ви настільки заклопотані паном Шаповаловим, що учора не захотіли зі мною вітатися у фреш-маркеті "Брусничка"
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Мої вибачення - тут без розмов. Боже, йо. В тій Брусничці було три людини. Апарат не працював нас двоє - я та дружина і ви . Ну це точно - сліпий я і не дуже розумний.
A85
Горожане
+ 100
Великий Гуру
A85
00:42, 30.12.2012

писатель (29.12.2012, 15:44) писал:Пишу прес-конференцію тушки-нардепа Шаповалова. І висновок тільки такий - я не буду ніколи ходити в його Фокстрот. Я ніколи не піду в його бар "Паровоз"...



А слабо закинуть Винду монополиста Гейтса ?...
По - Вашему, он ( Шаповалов ) должен был гордо ( но наверняка безплодно ) в одиночесве пытаться отстаивать интересы Кременчуга ?...
Ум человеческий … не пророк, а угадчик, … но не дано ему предвидеть Случая – мощного мгновенного орудия Провидения
(А.С. Пушкин)
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация