Я не купую нічого у «Фокстроті»

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру
а що таке інтереси Кременчука? Які вони?

і де ваші інтереси співпадають з інтересами нардепа? в чому?
A85
Горожане
+ 100
Великий Гуру
A85
00:57, 30.12.2012

писатель (29.12.2012, 22:48) писал:а що таке інтереси Кременчука? Які вони?



Возможность получения заазов предприятиями города, Вагонный, КрАЗ и т. п. ...

писатель (29.12.2012, 22:48) писал:і де ваші інтереси співпадають з інтересами нардепа? в чому?



Хотя бы в том, что люди будут иметь работу - увеличение благосостояния горожан - разве не в этом Ваши интересы ?...
Ум человеческий … не пророк, а угадчик, … но не дано ему предвидеть Случая – мощного мгновенного орудия Провидения
(А.С. Пушкин)
Горожане
+ 74
Великий Гуру
а хіба пан Шаповалов казав щось про робочі місця? Не чув такого від нього.
A85
Горожане
+ 100
Великий Гуру

писатель (29.12.2012, 22:59) писал:а хіба пан Шаповалов казав щось про робочі місця? Не чув такого від нього.



Вы допускаете мысль, что много чего не слышали/видели/читали ?...
Ум человеческий … не пророк, а угадчик, … но не дано ему предвидеть Случая – мощного мгновенного орудия Провидения
(А.С. Пушкин)
Горожане
+ 74
Великий Гуру
він казав про субсидіі в 15 ~20 млн. грн. але ось місто отримало за компенсацію вартості тарифів по теплу 100 млн. грн. І що? Де тут робочі місця?
Горожане
Гражданин

A85 (29.12.2012, 22:56) писал:

Возможность получения заазов предприятиями города, Вагонный, КрАЗ и т. п. ...

Хотя бы в том, что люди будут иметь работу - увеличение благосостояния горожан - разве не в этом Ваши интересы ?...


Вы знаете, Шаповалов не имеет никакого отношения ни к КВСЗ, ни к КрАЗу. Те заказы, что получает КВСЗ - заслуга исключительно руководства КВСЗ и их связям. На моей памяти, ни один депутат не помогал данному заводу.

Шаповалову важно развитие собственного бизнеса, в первую очередь. Неужели Вы еще думаете о том, что кто-то из 450 "богов" думает о смертных?! Не смешите мои тапочки...
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
01:48, 30.12.2012

Цитата:Вы допускаете мысль, что много чего не слышали/видели/читали ?..


допускаю - читав, але не все, знаю багато, але теж не все.
Але цікаво , як субсидії розміром 15 млн.грн впливають на наше життя?
Розкажу вам те, чого ви не знаєте. Пишу

Цитата:A85


Чи ви знаєте, що Кременчук отримав 35 млн на проектування мосту через Дніпро ? Якщо не знаєте - то скажу, що ці гроші прийшли. Чесно - всі на рахунки мерії прийшли і що ? Комусь стало краще чи проект мосту хтось зробив ? Ні - краще не стало, проекту не зробили і казначейство знову забрало ці гроші в Мінфін. І що з цього ? Ці гроші давали і без нардепа.

Обманюю товариство, вибачаюся. Не всі гроші забрали у нас назад в Мінфін. 9 млн. грн губернатор забрав на будівництво перинатального центру 3-го рівня в Полтаві. Але хіба зміст роботи нардепа в субсидіях ? Я так не думаю . Для цього просто найняти штовхача - нехай він там в Києві живе і ходить по Кабміну. Але для чого тут нардеп ?

Хіба його завдання вибивати субсидії - у Козельщини та Семенівки гроші забирати і Кременчуку віддавати. Але в цих райцентрах теж люди живуть. Чого ми будемо у них забирати останнє - хіба від цього нам краще стане ?

Да і про "КрАЗ" - це все конешно серйозно, але на жаль. Про вагонний вже писали - там новий керівник Укрзалізниці - донецький товариш він однако. І вже пан Козак на цій посаді був. Не буду казати про перспективи, але нічого хорошого з цього для Кременчука не вийшло. Це точно. Але пишу наступного четверга про ці два заводи - тобто вже написав - що, як і де. Але знову таки роль депутата в оформленні замовлень для них - нульова. Причому любого депутата.
Там Жеваго Костянтин є, він теж нардеп і власник заводу КрАЗ - і що завод почав виробляти більше вантажівок ? На жаль - краще не стало, а гірше - так.
Завод став справді випускати ще менше вантажівок ніж минулого року.
А якби не Жеваго, то точно був би повний гамплик, однак всіх проблем він теж вирішити не може. Тому і падіння виробництва серйозне

То от і кажу тут наступне - не в субсидіях справа, половину з яких вкрадуть по кишеням. Якщо не більше.
По моєму справи депутата - це прийняття законів, за якими ми живемо. Це визначення прожиткового рівня, рівня податків, індексації зарплат, відміна підвищення пенсійного віку для жінок, бо і молодим роботи немає, а хто собі роботу в 57 років знайде? І яка це буде робота? Є проблеми зменшення відсоткової ставки по кредитам... Там дуже багато справ - але про жодну з них пан Шаповалов не сказав. А ви все субсидії та субсидії. Субсидії, щоб траву на бульварі Пушкіна по 12 разів за чотири місяці косить і мільйон на це списать ?

Сказав тільки пан Шаповалов, що надо школу закрити - ЗОШ №14. Мабуть вчився погано й вчителів не любить. Тому і закриває Інакше б згадав про учнів, згадав би що соціальну сферу чіпати не можна. А так - буде закривать. Без варіантов
Горожане
+ 5
Гастарбайтер
странно...я думала, что тема о *Фокстроте*..........
***Ты родился оригиналом.Не умри копией.
Отец-основатель
+ 430
Аксакал

Panterka (30.12.2012, 10:14) писал:я думала, что тема о *Фокстроте*..........


Нет, это у писателя временно прицел переместился с горисполкома и мэра на Шаповалова.

Александр, Вы не против объединения этой темы с Вашей же темой по нардепу Шаповалову? Потому как суть у них одна, названия только разные.

Непосредственно по теме (переведём её из политики в коммерцию ): что в Фокстроте, что в Комфи и т.п. офлайновых точках, разводящих людей, до сих пор покупают только те несчастные, которые до сих пор лишены интернета или же в силу своей "забобонности" боятся покупать в интернете. Но таких с каждым днём всё меньше и это не может не радовать.
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
14:37, 30.12.2012

Цитата:я думала, что тема о *Фокстроте*..........


Тема ця не про "Фокстрот" -але про нас

Цитата:Нет, это у писателя временно прицел переместился с горисполкома и мэра на Шаповалова.


Сергію? Чого ви думаєте, що тема ця про приціл? Тобто проти когось чи проти чогось. Навпаки - написано - за що саме і чому. В газеті, між іншим, написано теж про все
Але кажу собі наступне - чого ми повинні бути увесь час "проти" або брати когось під приціл ? Ми хіба діти ? Ні - то пишу переважно "за". Пишу за те, що має бути насправді і що годувати нас лапшою не потрібно. Пишу за те, що хабарів брати не можна і пишу за те, що обіцянки, які дані людям, потрібно виконувати...
Пишу за те, що можна ліпити з Кременчука Потьомкінське село, але тему дорожнечі у нашому місті обходити навряд чи потрібно
Питань немає щодо об"єднання тем. Як вирішите, так і буде. Але думати, що ось преса цього взяла під приціл, того взяла - не варто. Журналісти не обговорюють людські якості, але нам всім цікаво, що кажуть і що обіцяють. І цікаво, що з цього виходить у підсумку
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация