Народний депутат України від Кременчука Юрій Шаповалов

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Відкрию тут тему , бо це надовго - аж поки покращення життя не завершиться.
Але у мене ось що. Кажуть мені наступне - ось буде прес-конференція Юрія Шаповалова для ЗМІ, представники яких ганяються безуспішно за нардепом з дня його обрання. Справді ганяємося ми за нардепом, але мабуть погано. Багато що там ще мені кажуть, але в наступному зміст.
У Кременчук он -лайн своїх журналістів немає, але прес-конференція нардепа буде завтра, або у понеділок. Товариство у мене свої питання теж є, але готовий також задати, те що вас цікавить. На цьому ж форумі відповіді Юрія Шаповалова на всі ваші запитання напишу.
Горожане
+ 85
Почетный
гражданин
Шота никто в вопросами не спешит, видать пьют.
писатель, дабы уточнить, он это страшилище собирался в Кременчуг тащить?
Горожане
+ 180
Великий Гуру
писатель, а Вас не дивує, що ця тема нікого не цікавить?
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 30
Гастарбайтер

Старший сержант запаса (20.12.2012, 19:28) писал:ця тема нікого не цікавить

От і погано, що не цікавить! Це свідчить про низку якість кременчужан як виборців. Гасла: "Моя партія - Кременчук" і "Моя партія - ПР" - практично взаємовиключні. Як би Ш. йшов до ВР під останнім гаслом, то був би Надошею №2. Оскільки Ш. як у рота води набрав, то дуже інтересно, що він КОНКРЕТНО буде (якщо буде) робити для кременчужан (зрозуміло за виключенням таких кременчужан як Бабаєва і Ко, бо для них він робитиме усе). Завчасно можна казати, що у випадку, якщо це питання і дадуть озвучити - зрозумілої відповіді на нього не буде, проте варто спробувати - а раптом....
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
писатель, спросите его, не желает ли он добровольно отказаться от мандата по причине наглого нае... обмана своих избирателей?!
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 74
Великий Гуру
все зроблю тільки у мене передчуття що нардеп нас побоюється. сьодні свято було у автогонщиків в кафе Гараж і звонять нардепу Ш і запрошують. А він спочатку і запитує ~ а журналісти будуть? і
Горожане
+ 30
Гастарбайтер

писатель (21.12.2012, 00:09) писал:А він спочатку і запитує ~ а журналісти будуть? і

Знає кіт чиє сало з'ів.
Горожане
+ 38
Почетный
старейшина
killerbean
11:28, 21.12.2012

Прикольный такс (20.12.2012, 20:01) писал:От і погано, що не цікавить! Це свідчить про низку якість кременчужан як виборців.



Нет, это лишь говорит о том, что безразличие большинства не совпадает с Вашей позицией.

Я не пойму, что вы хотите узнать у него? Почему он он с ПР? Я отвечу - деньги. Будет ли он что-то делать для города? Я тоже отвечу - только то, на чем можно будет пропиариться, и заработать политические очки.

Какие еще вас вопросы интересую?
Far
Горожане
+ 66
Заслуженный
пенсионер

писатель (21.12.2012, 00:09) писал:А він спочатку і запитує ~ а журналісти будуть?


потому что, при разговоре Ю.Шаповалов редко смотрит в глаза. Он не может подобрать ясного ответа на заданный вопрос.
— Я знаю ВСЁ! — сказала Википедия.
— Во мне всё можно найти! — похвастался Google.
— Я самый главный в мире! — заявил Internet.
— Ну, ну… — тихо ответило электричество.
Горожане
+ 51
Заслуженный
пенсионер
All we need is love(c)
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация