Вибори 2012

2012-08-23T14:06:37+03:00 2012-12-19T17:27:34+02:00
0
Горожане
+ 370
Аксакал
Kanarsky
14:42, 06.11.2012
Цікава стаття про людей, що потрапили до списку "Україна - Вперед"
Двома словами: проглядаються вуха Ахметова
Мф.6.33
A85
Горожане
+ 84
Великий Гуру
Ум человеческий … не пророк, а угадчик, … но не дано ему предвидеть Случая – мощного мгновенного орудия Провидения
(А.С. Пушкин)
Горожане
+ 74
Великий Гуру
A85 - закликає нас не бути баранами. Класна картинка - баранами справді бути не потрібно. Краще думати власною головою
Горожане
+ 5
Проездом
Щось тихо на виборчому небосхилі кременчуцькому... З 1 вересня почнуть?
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Чому тихо ? Ось у нас поменшало на одного кандидата, аби не плутався в іншого під ногами. Ось Ігор Коцар , довірена особа машиніста Сергія Москальця написав в мерію лист від імені невідомої ГО "Святая Русь" листа про введення російської мови у Кременчуці, як регіональної.
Ось я напишу в Інеті, чому не підтримую кандидата від партії Регіонів Олега Надошу і закличу всіх своїх колег ( вони і так за нього не голосуватимуть) зробити теж саме.
По моєму все таки - не дуже воно й тихо.
Горожане
+ 370
Аксакал
Правильні пацани в Луганську агітують за себе блатним шансоном та супертанцями:

Мф.6.33
Отец-основатель
+ 425
Аксакал
Kanarsky
18:28, 28.08.2012
адвокат Ульянов,

Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 370
Аксакал
А ось ще один "красунчик", що йде на вибори від партії влади: Дмитро Добкін, один з "хазяїв" Харкова: браь губернатора харківської області, депутат обласної ради від Партії регіонів, балотується в народні депутати від Партії Регіонів у 178 одномандатному окрузі. Є думка, що у хлопа відбувається типова ломка від кокаїнової інтоксикації. Фахівці спростують чи підтвердять?

Ну що, пані та панове - голосуємо за наше майбутнє, за достойну Партію Регіонів?
Мф.6.33
Жандармы
+ 179
Великий Гуру

адвокат Ульянов (28.08.2012, 23:15) писал:Ну що, пані та панове - голосуємо за наше майбутнє, за достойну Партію Регіонів!

Якщо у Вас є таке бажання, Ви можете поїхати до Харкова і проголосувати за нього, а у виборчому списку проголосувати за ПР. У нас тут свій пасьянс.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр

Доступ закрыт.
  • Вам запрещено отвечать в темах данного форума.