Вибори 2012

0
Горожане
+ 509
Аксакал

Старший сержант запаса (17.09.2012, 23:25) писал:Це стереотип, шановна Жозі: навіть наші українські комуністи відкинули ідею відродження Радянського Союзу


Кажучи "совково-бюрократичний", я мала на увазі тип мишлення, менталітет та засоби управління державою, а не відродження СРСР

Старший сержант запаса (17.09.2012, 23:25) писал:Що до мене то я монархіст із соціал-демократичними поглядами.


Он як цікаво І що спільного може бути у монархіста з комуністами?:-)
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
16:04, 18.09.2012
Отримав листа на електронку

Цитата:Шановні представники ЗМІ, колеги, друзі.

Звераюсью до Вас із закликом приділити якомога більше уваги інформуванню і просвіті виборців Кременчука напередодні виборів 2012 р. Проблеми серйозні.

Якщо бажаєте знати про них більше, із першоджерела, запрошую у суботу на проведення опитування громадян.

З повагою Р.Каць, координатор проекту "Чесний вибір", Кременчуцька міська організація Народно-демократичної ліги молоді.



І написав товаришу відповідь.

Цитата:Будь ласка - не присилайте мені більше вашої фігні. Газети "Програма плюс" та "Телеграф" цим не страждають. Всяку вашу хрень ми друкувати не будемо. Удачі і з повагою Олександр Курилов ( газета "Програма плюс")



Отак буде правильно
Горожане
+ 298
Великий Гуру
Скат
16:07, 18.09.2012

писатель (18.09.2012, 14:57) писал:Будь ласка - не присилайте мені більше вашої фігні. Газети "Програма плюс" та "Телеграф" цим не страждають. Всяку вашу хрень ми друкувати не будемо. Удачі і з повагою Олександр Курилов ( газета "Програма плюс")


Вот так наша демократическая пресса относится к гражданскому обществу
А потом удивляется почему власти пишут им аналогичны по содержанию ответы на их запросы.
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Ну, ну - лист був не владі, а громадській організації, за якою немає і слова правди. Тому далі пісня йде - "кто ти такой - давай до свидания".

Я вже сказав - газета не пише про мазохистів, сталіністів, комуністів, вампирів, чортів і всяку іншу нечисть. Це - без нас будь ласка.
Горожане
+ 49
Почетный
гражданин
20:56, 18.09.2012 №75
+ 1

Старший сержант запаса (17.09.2012, 22:18) писал:Дивимося як голосувала фракція комуністів - 25 депутатів + Адам Мартинюк як віце-спікер до фракції не входить:
Пенсійна реформа (08.07.2011 збільшеня пенсіного віку, скорочення розмірів пенсії). Закон прийнято. "За": ПР-188, НУНС-11, позафракційних-11, НП Литвина-20, група "Реформи заради майбутнього" -18.
Комуністи - 25 "Проти" як і А.Мартинюк
Про ринок землі (Перше читання 09.12.2011, дає можливість перетворити нашу країну на рай для латифундистів) "За"За: ПР-189, НУНС-5, позафракційних-13, НП Литвина-20, група "Реформи заради майбутнього" -18.
Комуністи- 26 "Проти"
Про державну програму приватизації (13.01.2012, новий потужний дерибан держмайна) "За"За: ПР-190, БЮТ-1, НУНС-3, позафракційних-10, НП Литвина-20, група "Реформи заради майбутнього" -20.
Комуністи- 26 "Проти"



А Ви собі не задавали питання, а як так вийшло, що взагалі дало можливим проштовхнути ці закони. Все дуже просто: СПОЧАТКУ КОМУНІСТИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО ФРАКЦІЇ ВЕЛИКОГО КАПІТАЛУ (ПР) і утворили, пропрезиденську більшість в ВР . Саме завдяки голосам комуністів була створена фракція "яникаахметова". Потім ця фракція обросла тушками, а комуністи знову прикинулись партією голодранців.
Старший сержант запаса, потрібно дивитися в корінь проблеми, а не на її поверхню.
ПР - це відкритий ворог.
КПУ - це шахраї своїх довірливих виборців-пенсіонерів.

При Кучмі було те саме

Чи може ви сумніваєтесь, що перед голосування важливих питань немає готового "розклАду" яка фракція як прголосує. От тут, знаючи, що президенський закон гарантовано пройде і без комуністів, комуністи починають гамселити на всю країну, які вони борці за трудовий народ (та тихо посміюються над своїм лохоратом)
Если Вы спорите с идиотом, то, пожалуй, он делает то же самое.
Горожане
+ 298
Великий Гуру
Скат
20:51, 20.09.2012
Бедный Шаповалов.
Он за прошлый год заработал меньше чем слесарь на Вагонзаводе
Как он при годовом доходе 34248 гривен и семейном плюс 1250 гривен ухитряется и семью содержать, и пять земельных участков, и дом, и квартиру, и три автомобиля, и даже водный мотоцикл?
Это меньше чем за 3000 гривен в месяц.

Пусть идет на Вагонзавод слесарем. Вон такой же кандидат - Остапец там заработал вдвое больше - 74283 гривны 46 копеек.

А если серьезно - как можно верить кандидату который нагло врет насчет своих доходов. То есть он или лжец, или человек уклоняющийся от уплаты налогов. А в этом случае он ещё хуже, т.к. честный человек отдает государству почти половину заработанных денег (с учетом отчислений с фонда заработной платы) и оплачивает медицину, образование, пособия и пенсии, а из-за уклонистов бюджетникам не повышают зарплату, а пенсионерам пенсии.


И где наша пресса? Почему не трубит со всех страниц? Ну конечно, она лучше драку пообсуждает или жертв Холокоста. А потом удивляются почему к ним так относятся...
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
Горожане
+ 178
Великий Гуру

Цитата:Поехали два депутата городской думы на рыбалку. Порыбачили, сели выпить, покушать.
- Петрович! Ты чего после аварии такой хмурый?
- Да, Миш, сниму я с выборов кандидатуру свою, наверное …
- Петрович, ты чего?!
- Боюсь я… Возмездие какое-то пришло… Я ведь разбился на дороге, которую уже пять лет обещаю сделать, ударился в фундамент обещанного когда-то садика, да и попал в реанимацию больницы, которую уже три раза обещал отремонтировать…
- Да это совпадения , Петрович, не более!
- Нет, Миш. Совпадения, не совпадения, а новый морг я уже успел пообещать…

С уважением,
Сергей
Отец-основатель
+ 430
Аксакал

адвокат Ульянов (18.09.2012, 23:18) писал:А от і славні БЮТівці пєдофіли як виясняють відносини з Г. Омельченко


И после этого Омельченко раскрыл страшный контрразведческий секрет, что Тимошенко ещё в 90-х была завербована ФСБ РФ.
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 49
Почетный
гражданин
23:45, 20.09.2012 №79
+ 1
Если Вы спорите с идиотом, то, пожалуй, он делает то же самое.
Горожане
+ 180
Великий Гуру
ednik, Ага, і проголосуйте за "Свободу", тоді тобі, хлопчику, не писати тією російською, яку ти зараз вживаєш у цьому демотиваторі.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация