Неоголошена війна проти української мови

0
Горожане
+ 1
Старожил
Дивно якось. Які паралелі проводяться між фашизмом та Латвійською державою?
Горожане
+ 10
Почетный
гражданин
nesterova

Цитата:Дивно якось. Які паралелі проводяться між фашизмом та Латвійською державою?


Росіяни, які десятками років жили в Латвії, і так і не вивчили мову корінного народу, наклеюють на латвійців ярлик "фашистів", бо, мовляв, на роботу не приймають без знання мови...
"Как отличить христиан от неверных?" "Режьте всех, бог отличит своих"
Горожане
+ 180
Великий Гуру

Цитата:Написано: jenyok
А те що російську мову нам зараз намагаються насадити, якраз це і може перетворити Україну в фашиську державу.


Російська мова - це мова це мова однієї з державоутворюючих націй України. Для Вас, певно, не новина, що Україна в сучасних кордонах - це штучне утворення, до якого приклали руки Ленін, Сталін та Хрущов і воно не відповідає кордонам розселення етнічних українців. Так на землях історичних Новоросії та Таврії ( АРК Крим, Одеська, Миколаївська, Херсонська, частини Запорізької, Дніпропетровської, Кіровоградської областей), Слобожанщини (Харківська та частина Сумської), Області Війська Донського, які більшовики приєднали до т.з. Богданової України (Гетьманщини) з середини 18 ст. російська мова є мовою корінного населення. Крім того, велика кількість етнічних українців вважає росіську мову своєю рідною. Тобто, ніхто російську мову не насаджує, навпаки йде її знищення з культурного простору. Я про це писАв в іншій темі.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
[quote]Російська мова - це мова це мова однієї з державоутворюючих націй України.[/quote]
Згоден.
[quote]Для Вас, певно, не новина, що Україна в сучасних кордонах - це штучне утворення, до якого приклали руки Ленін, Сталін та Хрущов і воно не відповідає кордонам розселення етнічних українців. Так на землях історичних Новоросії та Таврії ( АРК Крим, Одеська, Миколаївська, Херсонська, частини Запорізької, Дніпропетровської, Кіровоградської областей), Слобожанщини (Харківська та частина Сумської), Області Війська Донського, які більшовики приєднали до т.з. Богданової України (Гетьманщини) з середини 18 ст. російська мова є мовою корінного населення.[/quote]
То й що?
[quote]Тобто, ніхто російську мову не насаджує, навпаки йде її знищення з культурного простору. Я про це писАв в іншій темі.[/quote]
Ну, знищення не знищення, але ж вам з нами ніхто не забороняє спілкуватися російською та й це не можливо взагалі. Я вважаю, все потрібно залишити так як є і поступово все стане на свої місця. Через років 50 ніхто й не згадає, що в Україі була така проблема.[/quote]
Забаненные
0
Почетный
старейшина
Ну вот усе стало на своi мicця.
Потрiбно змiнити назву теми на "неоголошена вiйна проти росiйської мови". :D

Цитата:Ну вот усе стало на своi мicця
потрiбно змiнити назву теми на "неоголошена вiйна проти росiйської мови".



Будь-ласка, знайдіть російський форум і там обговорюйте проблеми росіян;) І про те, як Малоросія заважає нормальному розвитку Російської Імперії та її мови.
Забаненные
0
Почетный
старейшина
Мова йде не про то що Малоросія кому чогось заважае, а про то що росiйська мова уявляе собою такий же культурний спадок як українська. У зв`язку з цiм усі спроби вимити iї iз суспільного життя вважаю неправильними.
А чого б ви хотiли у цій темі jenyok, щоб всі підтримували вашу точку зору?

Цитата:Мова йде не про то що Малоросія кому чогось заважае, а про то що росiйська мова уявляе собою такий же культурний спадок як українська. У зв`язку з цiм усі спроби вимити iї iз суспільного життя вважаю неправильними.
А чого б ви хотiли у цій темі jenyok, щоб всі підтримували вашу точку зору ?


Я нікому не нав’язую свою точку зору. З нею можна або погоджуватися або ні. А мова кримських татар, молдаван, румун, болгарів та інших національностей, які проживають на територіїї України чим гірша від російської? Невже тільки в кількості носіїв мови справа? Ну і ніхто ніщо не вимиває. Йде нормальний процес розвитку української мови, яка є державною в країні, назва якій Україна. Я вважаю за нормальне, коли населення спілкується мовою своїх предків. А пращури російськомовного населення як раз знаходяться в країні, яка знаходиться на схід від нас. Як не дивно, навіть в Донбасі більшість розмовляла українською мовою до початку активної індустріалізаціїї СРСР і активного "завезення" сюди росіян із різних куточків Росіі. Чому для вас так важливий державний статус російської мови?
Горожане
+ 10
Почетный
гражданин
jenyok
:respekt:
Тільки хочу зробити одне зауваження:

Цитата: Йде нормальний процес розвитку української мови,


А Ви в цьому впевнені?
Я вважаю, що йде розвиток по спіралі, тільки не в сторону її збільшення, а в сторону зменшення. В КДПУ студенти, які приїхали з сіл, починають розмовляти російською, хоча для них рідна - українська. Я почав з себе. Викладаю виключно українською, хоча половина методичок російською мовою... Перекладаю... А що робити... :(
"Как отличить христиан от неверных?" "Режьте всех, бог отличит своих"
[quote]А Ви в цьому впевнені? Я вважаю, що йде розвиток по спіралі, тільки не в сторону її збільшення, а в сторону зменшення. В КДПУ студенти, які приїхали з сіл, починають розмовляти російською, хоча для них рідна - українська.[/quote]

Все буде добре - повинен час. Просто в більшості сільських студентів існує якийсь комплекс і вони вважають, що якщо перейдуть на російську мову, то будуть чи то розумнішими, чи то їх за сільських не будуть вважати. Просто ще з радянських часів повелося, що якщо розмовляеш українською - значить ти "деревня", а якщо так, то ти ніхто. Зараз поступово межа між містом і селом стирається. Я, наприклад, в Харкові розмовляю на російській - тому що мене так краще розуміють. Але серед друзів можу розмовляти і на українській. А деякі із "солідарності" також переходять на українську мову. Просто не потрібно акцентувати увагу на мовному питанні, а поступово й обережно розвивати мову, яка зараз слава Богу (Богам, спеціально для Язичника:) є єдиною державною в Україні і в якої є перспективи для подальшого розвитку.[/quote]
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация