Кременчужанин року – 2010!

0
Горожане
+ 118
Почетный
старейшина
Был самоотказ от награждения ))))
Горожане
+ 26
Почетный
гражданин
Бобик,
прикольно получилось.
Свою Україну любіть. Любіть її... Во врем\'я люте. В останню тяжкую минуту За неї Господа моліть.
Т. Шевченко
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Не надто мудра ця справа взагалі, бо у кожного свої уподобання, а коли вже пішла розмова про вручення дипломів юним комуністам, то це зовсім не гарно.
Тут варто дивитися , хто цей конкурс проводить й який внесок у міське життя внесли самі товариші депутати міськради з ПР, які все це організували.
Спочатку нехай розкажуть про себе - скільки землі подерібанили, скільки бюджетних коштів на будівництві Гонгу мира "відмили". І тут же варто спитати про допомогу місцевих комуністів -депутатів у цій справі. Бо скромно шось так...
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал
писатель,
"Кому що, а курці просо!"
Простите не сдержался!
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру
Бобик
И не стыдно давать на кременчугской печати надпись по белорусски ? Вас же сейчас за пропаганду тоталитарной власти Белоруссии того....
писатель
А о каком юном коммунисте вы речь ведете ?
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:писатель,
"Кому що, а курці просо!"
Простите не сдержался!



Іва - просто є реалії життя і тут варто знати, що і з чого починається і хто та за чим стоїть. ( На селекторних нарадах такого не кажуть), а особисто мені не дуже подобається, коли людям вішають лапшу на вуха.
Ад - мова чесно не про Вас. Коли мова дійде до диплома, то теж долучуся - пошукаю від якої організації його можна видати. І якщо вже така мова пішла, то у мене теж є пропозиція. Пропоную нагородити дипломом і дати орден голові Автозаводської районної раді Володимиру Коваленку та його заступнику Григорію Брижасі.
Обоє зробили нездійсненне - дали дозвіл на приватизацію футбольного поля, яке раніше було в ДЮСШ №1 ( вул. Квартальна) й на якому діти грали у футбол. Мова про футбольне поле , яке нині орендує фірма "Нафтапромінвест". І приватизується це поле, на якому колись малі кременчуцькі спортсмени грали у футбол, через схему невід"ємних поліпшень. ( примірно так як раніше було приватизовано дитячий садок на вул. В.Бойка) Оце досягнення...
Горожане
+ 26
Почетный
гражданин

писатель писал:"Нафтапромінвест"


квартальная 5?
Свою Україну любіть. Любіть її... Во врем\'я люте. В останню тяжкую минуту За неї Господа моліть.
Т. Шевченко
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
Для тех кто забыл, я напомню прошлогоднюю тему обсуждения и "честные" результаты голосования на сайте страничке этой шарашкиной конторы, когда на никому не известном и ни кем не посещаемом "сайте" вдруг проголосовало почти 3000 человек (причём большинство, как не трудно догадаться, за такого же никому не известного претендента)!!! Поверьте мне, так не бывает.

Посему этот "конкурс" подлежит полнейшему игнору общественности.
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:Цитата: писатель
"Нафтапромінвест"

квартальная 5?



Ага - надо орден з дерева виточить і урочисто вручить
Горожане
+ 118
Почетный
старейшина

Kanarsky писал:Посему этот "конкурс" подлежит полнейшему игнору общественности.


Солидарен.
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация