Мадам Тимошенко и призрак лингвистического гетто

0
Горожане
-582
Заслуженный
пенсионер

Cosmonaut писал:Можливо це була одна вчителька...


Не думаю :)
Горожане
-2
Залетный
"Я б не хотів зводити бесіду до осудження носіїв російської мови - це не конструктивно і мені не приємно" - висловив пан "адвокат".
Ви, очевидь зводите "всіх носіїв" до однієї кучі. Я колись зустрічався з одним таким "носієм", але це була людина інтелігентна і я її ніяк не осуджую, тому що в неї був такт і відчуття громадянства України. Ім'я цьому "носію" - Н. Амосов. Йдеться не про таких, а про нахаб, які в любій точці земної кулі хочуть проявляти своє безкультурне "рашен", не звертаючи уваги на господарів цієї землі. А тут в білих рукавичках не справишся з ситуацією.
Є живуть на українській землі достойні росіяни по національності, а є ще яничари з українців, які зрадили згадуваній вами матері, бо вона з "бендеровок", як йому вдовбачили заїзджі зайди.
Забаненные
0
Почетный
старейшина
php code:
  1. роман степанович
Роман Степанович.
Честно говоря начал читать и бросил. Ваши опусы даже читать не хочется. Где вы такого набрались ? Неужели в армии ?
Забаненные
+ 133
Почетный
старейшина

oleg14 писал:Неужели в армии ?


Не думаю. Там нацизм быстро выбивается)
Не существует безвыходных ситуаций, лишних людей, случайных встреч и потерянного времени.
Горожане
-582
Заслуженный
пенсионер
[quote=Шурик)]Не думаю. Там нацизм быстро выбивается)[/quote]
В отличие от национализма
Горожане
-2
Залетный
Від Олега: Роман Степанович.
Честно говоря начал читать и бросил. Ваши опусы даже читать не хочется. Где вы такого набрались ? Неужели в армии ?

На відміну від декого я армії щось приносив, а не \"брав\" в неї. Я був не \"совковий\" офіцер, який з рабського села поліз за погонами. Такий як мій останній командир частини (генерал), який на кожній технічній нараді запитував :\"А де ви таке бачили?\" Я сам творив винаходи, а не по совковому передирав. Ось так і з моїми думками тут. Вони для вас незвично дикі, тому що випадають з привичного для вас ряду. Якщо ви читаєте книжки тільки для підтвердження своїх думок, то погані ваші справи. Я, наприклад, привик читати корисну інформацію, а не тільки приємну для себе. Не викинувши криву московську лінзу, яку вам колись підсунули для розгляду навколишнього світу, ви залишитесь з тим обмеженням, яке навколишньому світу \"умом не понять\". Просто є різні типи людей, серед яких є вільно мислячі, а є й ті, які називаються \"постколоніальний совок\". В кожної людини є свій шлях вибирати свою категорію. Та все ж, дякую за відгук.
Горожане
+ 65
Почетный
старейшина
Нонконформизм- это конформизм наоборот. Отрицая что-то, мы становимся от этого так же зависимыми как и от того, что принимаем. То, что Роман Степанович видит в "совке" все только плохое, означает лишь, что он не способен находить позитив в жизни. Мне не так много лет, я захватила лишь кусочек совковой жизни, но за некоторыми "совковыми" вещами я искренне скучаю.
Как низко смотреть на всех свысока!
Leonid S. Sukhorukov
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация