Творчість Оксани Забужко

2012-04-27T20:49:49+03:00 2012-05-18T12:41:17+03:00
0
Оксана Забужко: Чи вважаєте Ви Оксану Забужко видатною українською письменницею?
Так
(3/15.79% голосов)
Ні
(10/52.63% голосов)
А хто така Оксана Забужко?
(6/31.58% голосов)
Жандармы
+ 180
Великий Гуру
Старший сержант запаса
21:59, 27.04.2012
Оксана Забужко? Хто вона?

Лесь Подерв'янській вивів її у своїй "п'єсі" "Блєск і ніщета п*****сів" як

Цитата:За*буня: страшна зубаста діаспорська потвора, що проповідує політкоректні цінності міддлкласу, хоча насправді хоче **атися і гратися у паровозіка

Цитата:За*буня (помічає хатинку пі***асів):
Вау! Який чудовий таунхаус із бек’ярдом!
Я чула, що живуть тут геї симпатичні,
Шо протестують проти шовінізму чоловічого,
Вони прес-конференцію збирають...
Як тільки я про них дізналася, одразу
Я зустрічі свої сканселювала,
І драйвувала каром на забаву.
Я сексу захотіла по дорозі,
І в ***ву файні кульчики запхала,
Але того мені було замало:
Я з’їхала з хайвею на леваду,
І там займалась сексом із стік-шифтом,
Бо всі чоловіки – то є тварюки,
Їм тільки факу хочеться від жінки,
А в мене є душа, і я люблю співати,
Ще вірші я пишу про Україну...

Текст[url=http://direktor.io.ua/s19072][/url]
Хотілося б більше узнати про цю письменницю та її творчість.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 370
Аксакал
Оксана Забужко, кандидат філософських наук, стіпендіат Фулбрайта, в 100 найвпливовіших жінок України і прочая прочая прочая

нагороди

Старший сержант запаса (27.04.2012, 21:57) писал:Хотілося б більше узнати про цю письменницю та її творчість.

Цікав було б знати - від кого тут ви хочете це дізнатись?
Чому би не погуглити самостійно?
А ще краще - чому би не спробувати щось з її творів прочитати?

AD (27.04.2012, 20:40) писал:Глаза б мои на нее не глядели,но захотелось жене использовать эту книжку для проведения массового мероприятия,и всю она вслух прочла,да и не по одному разу.
Сначала думал,что это вслух так. Прочитал еще раз сам повесть про девицу, спутавшуюся с нечистой силой...

Я так розумію, це про твір "Калинова сопілка" - художня інтерпретація народної
казки

Скажу одразу: якщо дехто не читав, або не посилив прочитати Фолкнеровського The Sound and the Fury, або, на худий кінець Джойсовського Уліса, або на самий вже худий кінець "Петербург" Андрія Білого і продовжує вважати вершиною сучасного світового письменства Чехова або Аксакова або навіть Леоніда Андрєєва - то йому з Забужко нічого не обломиться, бо за своїм культурним рівнем він ще просто туди не доріс.

Так що хлопці, як тут на форумі було нещодавно написано: "спілкуватись про смак устриць є сенс лише з тими, хто їх куштував".

Старший сержант запаса (27.04.2012, 21:57) писал:Лесь Подерв'янській вивів її у своїй "п'єсі" "Блєск і ніщета п*****сів" як

Я так розумію, що топікстартер завів цю тему виключно для того, щоб опублікувати цей понос про талановиту письменницю.
Вітаю вас, топікстартеру - який витончений літературний продукт ви споживаєте, як це все дотепно, як це по-сучасним вимірам шляхетно - взяти та обмазати якимось лайном жінку, до якої за своїм інтелектуальним рівнем топати, як до Києва рачки.
Мф.6.33
Жандармы
+ 180
Великий Гуру
Старший сержант запаса
23:47, 27.04.2012
адвокат Ульянов, я хотів би почути про неї від тих, хто читав: від Вас, від AD та 91972. Чув що ще Скат, ніби-то читав - може відпишеться.

адвокат Ульянов (27.04.2012, 23:35) писал:Я так розумію, що топікстартер завів цю тему виключно для того, щоб опублікувати цей понос про талановиту письменницю.

Мимо- про цей твір мені розповіли, я прочитав - так собі. Але образ вимальований дотепно, ось мені і цікаві думки авторитетних людей: авторитет пане Леся Ви теж піддаєте сумніву?

адвокат Ульянов (27.04.2012, 23:35) писал:100 найвпливовіших жінок України і прочая прочая прочая

поки що результати голосування не на її користь...

Дякую за зниження рейтингу! За Забужко!
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 370
Аксакал
Старший сержант запаса,
ви з цього щось читали?

адвокат Ульянов (27.04.2012, 23:35) писал:Фолкнеровського The Sound and the Fury, або, на худий кінець Джойсовського Уліса, або на самий вже худий кінець "Петербург" Андрія Білого і

?
А тепер увага: на форумі знайдеться з 10000 користувачів хоча б 5-ро,хто б прочитав хоча б одну з цих трьох книжок до кінця?

З ким тут голосувати відносно Забужко, шановний?
Може, ще ризикнете тут творчість Льва Шестова або Фулера поставити на голосування або обговорення?
Дитячий сад...

Старший сержант запаса (27.04.2012, 23:53) писал:авторитет пане Леся Ви теж піддаєте сумніву?

Якщо він так вивів у своєму творі саме Забужко - то пан Лесь говнюк, який на моєму культурному горизонті не зявиться ніколи, бо читати твори говнюків мені не до снаги.
Мф.6.33
Жандармы
+ 180
Великий Гуру
Старший сержант запаса
00:11, 28.04.2012

адвокат Ульянов (27.04.2012, 23:58) писал:Старший сержант запаса, ви з цього щось читали?

Давайте я буду називати книги зі свого кола читання і глузувати над тим, що Ви їх не читали?

адвокат Ульянов (28.04.2012, 00:03) писал:Може, ще ризикнете тут творчість Льва Шестова

Можна і Шестова, і Камю із Сартром і Ніцше з ними...

адвокат Ульянов (28.04.2012, 00:03) писал:Якщо він так вивів у своєму творі саме Забужко - то пан Лесь говнюк, який на моєму культурному горизонті не зявиться ніколи, бо читати твори говнюків мені не до снаги.

Там ще й Поплавському попало "на горіхи". Ви, часом, не прихильник його творчості. А то я хотів виставити, та тепер боюся за залишки свого рейтинга.
Артур Шопенгауэр
AD
Горожане
+ 180
Великий Гуру

адвокат Ульянов (27.04.2012, 23:35) писал:Скажу одразу: якщо дехто не читав, або не посилив прочитати Фолкнеровського The Sound and the Fury, або, на худий кінець Джойсовського Уліса, або на самий вже худий кінець "Петербург" Андрія Білого і продовжує вважати вершиною сучасного світового письменства Чехова або Аксакова або навіть Леоніда Андрєєва - то йому з Забужко нічого не обломиться, бо за своїм культурним рівнем він ще просто туди не доріс. Так що хлопці, як тут на форумі було нещодавно написано: "спілкуватись про смак устриць є сенс лише з тими, хто їх куштував".

Адвокат Ульянов.Вы очевидно.вообразили,что один Вы все это читали.
Фи,напугали меня Фолкнером и Джойсом.
И сравнили культурный уровень ,требующийся для чтения Джойса и Забужко.Еще раз фи.
Глубоко вторичные устрицы выходят.

Старший сержант запаса (27.04.2012, 23:53) писал:адвокат Ульянов, я хотів би почути про неї від тих, хто читав: від Вас, від AD та 91972. Чув що ще Скат, ніби-то читав - може відпишеться.

Я уже проголосовал против.
Еще я буду сравнивать ее с Флокнером или Джойсом...Пусть сначала свой поток соознания наполнит чем-то интересным..
Про Фолкнера бы можно поговорить,а не про О.З.
Я кстати,уже раз по ней проезжался,когда она нечто по истории высказала...
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 370
Аксакал

AD (28.04.2012, 00:08) писал:напугали меня Фолкнером и Джойсом.

Один співрозмовник є.
Що саме вас так відразило в "Калиновій сопілці" Забужко?

AD (28.04.2012, 00:08) писал:И сравнили культурный уровень ,требующийся для чтения Джойса и Забужко.

Забужко пише більшість своїх творів в стилі "поток свідомості", як це робив Джойс та Фолкнер, тому для того, щоб її сприймати треба мати шонайменше досвід такого читання

AD (28.04.2012, 00:12) писал:Пусть сначала свой поток соознания наполнит чем-то интересным

Відмінність Уліса та Польових досліджень лише в контекстах, і останні читаються набагато легше, тому що їх контекст лежить в нашій культурній традиції.
Мф.6.33
Жандармы
+ 180
Великий Гуру
Старший сержант запаса
00:21, 28.04.2012

адвокат Ульянов (28.04.2012, 00:14) писал:Забужко пише більшість своїх творів в стилі "поток свідомості", як це робив Джойс та Фолкнер, тому для того, щоб її сприймати треба мати шонайменше досвід такого читання

Мені 91972 про цей потік свідомості розповідав - будемо його чекати. Я ж можу сказати, що заходив до її блога і читав там різні нісенітниці про теорію постколоніалізму та одну рецензію (схвальну)Забужко на книгу американки польського походження де та паскудить геть усю російську літературу ХІХ століття. Гидко було читати...
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 370
Аксакал

Старший сержант запаса (28.04.2012, 00:19) писал:заходив до її блога і читав там різні нісенітниці

дайте посилання, поговоримо, що ж там такого було страшного написано

Ось вам невеличкий текст:
мова і влада
Мф.6.33
Жандармы
+ 180
Великий Гуру

адвокат Ульянов (28.04.2012, 00:22) писал:дайте посилання, поговоримо, що ж там такого було страшного написано

Це було п'ять років тому - де його знайдеш... Дурниця - її притягування постколоніалізму до України
Артур Шопенгауэр

Доступ закрыт.
  • Вам запрещено отвечать в темах данного форума.