Рада хоче заборонити повністю телетрансляцію ворожіння

0
Far
Горожане
+ 66
Заслуженный
пенсионер
Yago
15:38, 25.01.2019
Ворожки, знахарі, екстрасенси, хіроманти та віщуни долі – загроза для суспільства. Їх треба заборонити. А почати з того, що не пускати на екрани.

Так вирішили кілька народних депутатів і написали проект закону. Зараз він чекає свого розгляду у Верховній Раді. Якщо документ ухвалять у такому вигляді – під забороною може опинитися уся теле- та кінопродукція зі сценами ворожіння чи елементами містики. Не побачите ви тоді ні “Гаррі Поттера”, ні радянської класики. Гоголівський “Вій” та булгаковський “Майстер і Маргарита” - суцільна містика. Навіть у безневинних “Карнавалі” та “Бременських музикантах” без ворожіння не обійшлося.

7 народних депутатів і без ворожіння переконані – будь-яка пропаганда містики в країні невдовзі має зникнути. У Раді вже й законопроект їхній є: про боротьбу з масовим шахрайством на ниві людських надможливостей.

Павло Унгурян, співавтор законопроекту: “Пока этим таксистам, проводникам, музыкантам внушал, чуть не помер – ой, не говори, тяжелый народ пошел, трудно внушению поддается”.

У прагненні вичистити країну від усілякої скверни народні обранці особливу увагу приділили засобам масової інформації. Мовляв, саме це головний портал зв’язку між шахраями від містики та їхніми потенційними жертвами. Тому законопроект пропонує - про екстрасенсів - або погано, або нічого.

Не допускається використання телерадіоорганізацій для: трансляції художніх та документальних програм або їх відео-сюжетів, у яких екстрасенси, ворожки, хіроманти демонструють свою діяльність, а також професійні здібності, методики, обряди та послуги.

Юрист каналу, на якому транслюється проект “Битва екстрасенсів”, переконана – за таких формулювань в “антимістичному” законопроекті українському глядачеві дивитися буде геть нічого.

Марина Корнієнко, медіа-юрист телеканалу СТБ: “Если он вступит в силу, то мы должны будем не только закрыть программу "Битва экстрасенсов" и все интерактивные шоу, но и мы должны будем также прекратить показывать фильмы и передачи, в которых хоть каким-нибудь образом упоминаются услуги предсказателей судьбы”.

Якщо законопроект таки буде затверджений у початковому вигляді, то трансляція того ж Гарі Поттера стане справжнім злом. А окрім теле- та кінопродукції зі сценами містичних обрядів під заборону має шанс потрапити і класика радянської анімації. Зокрема, навіть в мультфільмі “Бременські музиканти” також є демонстрація ворожіння. А це – під табу.

Репортер - Новий канал

Добавлено спустя 12 минут 44 секунды:

Російський актор Микита Джигурда приїхав рятувати українських екстрасенсів, магів, гадалок та медіумів. Їхню діяльність може заборонити Верховна Рада. Відповідний законопроект там вже закінчують вивчати.

На наступному тижні документ може потрапити на голосування. Джигурда обома руками за людей із надзвичайними здібностями. Він знімався у кількох передачах разом із ними і заборону їхньої діяльності вважає неправильною. Каже держава має навпаки – поставити магічні властивості людей собі на службу.


Микита Джигурда, актор, співак: “Я могу здесь выступить 1000 % гарантом что уникальные люди экстрасенсы есть и на мой взгляд государство и сегодняшняя власть Украины сделало бы мудрую вещь если бы выделило спец деньги и ученых чтобы изучили этот вопрос”.

Марина Корнієнко, юрист: “Мы рискуем лишится классики советского кино ели уже мы карнавала табор уходит в небо фильмы с цыганами мы все будем наверно вырезать там где гадают по рукам. Гарри Поттера будем прекращать”.
— Я знаю ВСЁ! — сказала Википедия.
— Во мне всё можно найти! — похвастался Google.
— Я самый главный в мире! — заявил Internet.
— Ну, ну… — тихо ответило электричество.
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру
Невелика потеря в прекращении трансляции о них.
Да и вообще в их деятельности.Но последняя не запрещается,так что плакать не о чем.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Far
Горожане
+ 66
Заслуженный
пенсионер

AD писал:Невелика потеря в прекращении трансляции о них.


а как же советская классика "Чародеи", "Бременские музыканты", повести Гоголя - их же тоже под запрет! Вот тут уже я против!
А мультиков сколько "Чертенок №13", "Летучий корабль"... Что тогда можно будет смотреть? Их заседания с обкиданием яйцами?
— Я знаю ВСЁ! — сказала Википедия.
— Во мне всё можно найти! — похвастался Google.
— Я самый главный в мире! — заявил Internet.
— Ну, ну… — тихо ответило электричество.
Горожане
+ 20
Старожил
нет, просто уберут эту дебильную передачу Битва екстрасенсов и наконец то запретят приезд в город этих магов и чародеев, которые толкают всякую чушь под видом омулетов и т.д. Я ЗА!!!
keep it simple, stupid!!!
Горожане
+ 9
Гражданин
Как крутить Дом-2 в "детское время" так, ...ля можно!
Можно и христианские проповеди крутить. И мусульман в тюрбанах с евреями в лапсердаках показывать. А как колдунов да магов, то нельзя.
У нас, вроде как, государство правовое и при этом не религиозное (в том смысле, что государство типа отделено от религии), так почему одним можно по ТВ "светиться", а другим нельзя?
Может еще к инквизиции скатимся? Костры на площадях жечь начнем?
Ну уж нет. Раз пи...сам и прочим даем права, то с какого перепугу забирать эти права у кого-то еще?

Хотя, думаю, не пройдет это - вся прогрессивная либерастическая общественность встанет на защиту цыган и их "исконного" промысла - гаданий.

P.S. "Пилу" запретили, теперь Гарри Поттер и Баффи на очереди? Не пройдет произвол! :D

Добавлено спустя 2 минуты 1 секунду:

Лучше бы "прикрыли лавочки" лохотронов из серии "пришли СМС или позвони по номеру и наши офигеть какие крутые маги/колдуны/психотерапевты решат все ваши проблемы".
Да еще эти все телемагазины, где впаривают всякий фуфел в 10-20 раз дороже от стоимости.
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте