З якого моменту вважається погашеним борг

2012-10-31T18:04:39+02:00 2012-10-31T18:45:04+02:00
0
Горожане
-1
Проездом
Добрий день. Підкажіть будь ласка з такого питання:
З якого моменту вважається погашеним борг за кредитним договором та договором про заставу:
- з моменту передачі майна заставодержателю (акт приймання-передачі);
чи
- з моменту реалізації такого майна?

Предметом застави є рухоме майно (автомобіль). В договорі про заставу механізм погашення боргу за рахунок заставленого майна описаний не чітко, тільки загальні терміни визначених ст.20 Закону України «Про заставу».
Горожане
+ 370
Аксакал
vlad_, за загальним правилом з моменту погашення боргу.
Передача майна заставодержателю буде вважатись погашенням боргу в повному обсязі лише в тому випадку, коли між вами та заставодержателем буде укладено договір про припинення зобовязання шляхом передачі у власність заставленого майна.
Як правило банки мухлюють - на словах кажуть, що борг є погашеним переданням майна, забирають це майно, продають його за безцінь, а згодом вимагають погасити різницю та ще й додатково нараховують проценти...
Мф.6.33
 
Доступ закрыт.
  • Вам запрещено отвечать в темах данного форума.