Правосудие в Украине, защита прав в суде

0
Правосудие в Украине, защита прав в суде: Насколько реально защитить свои права в судах без взяток?
Это практически невозможно
(14/66.67% голосов)
Только в случае квалифицированной работы адвоката
(6/28.57% голосов)
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
18:33, 16.03.2012
Адвокати Марія Журавель і Лазоренко - суперспеци!!!
Така моя думка - газета виграла позов, який подала проти нас та нашого журналіста Юлю Билину гімназія №5. І ми дякуємо також всім свідкам, які не мовчали, але прийшли і сказали правду. І свідків цих, які захистили газету - журналісти захищатимуть не менше ніж вони нас.

Хабарі ми точно нікому не давали. Не такі ми люди. Задавляться, якщо Олександр Курилов, Юлія Билина, Лара Артеменко, Тетяна Донченко чи Віка Мудра з Олегом Булашевим та і решта наших почнуть хабарі тикать

Да і скажу, що суддя , яка розглядала нашу справу вчинила справедливо
Горожане
+ 26
Почетный
гражданин
писатель, поздоровляю! які міри покарання суд призначив? звільнять директора?
Свою Україну любіть. Любіть її... Во врем\'я люте. В останню тяжкую минуту За неї Господа моліть.
Т. Шевченко
Горожане
+ 329
Великий Гуру
писатель, мои поздравления!

vinus (16.03.2012, 19:11) писал:які міри покарання суд призначив? звільнять директора?

какие меры могут быть, если ответчиком была газета?

писатель (16.03.2012, 16:24) писал: газета виграла позов, який подала проти нас та нашого журналіста Юлю Билину гімназія №5.

Это невозможно - сказала Причина .Это безрассудно - заметил Опыт .Это бесполезно - отрезала Гордость ." Попробуй ... " - шепнула Мечта ...
Горожане
+ 26
Почетный
гражданин
pantazm, виграла це добре, але ж люди свідчили про побори в гімназії....і що це ніяк не буде покарано? просто газета виграла та і все .......
Свою Україну любіть. Любіть її... Во врем\'я люте. В останню тяжкую минуту За неї Господа моліть.
Т. Шевченко
Горожане
+ 329
Великий Гуру

vinus (16.03.2012, 19:21) писал:.і що це ніяк не буде покарано? просто газета виграла та і все .......


Я, как не юрист, думаю, что для цели наказания нужно тоже подавать завление либо в суд, либо в Прокуратуру....
Это невозможно - сказала Причина .Это безрассудно - заметил Опыт .Это бесполезно - отрезала Гордость ." Попробуй ... " - шепнула Мечта ...
Горожане
+ 26
Почетный
гражданин
pantazm, дай Бог тепер щоб свідків та їх дітей не ганьбили в цьому ліцеї!
Свою Україну любіть. Любіть її... Во врем\'я люте. В останню тяжкую минуту За неї Господа моліть.
Т. Шевченко
Горожане
+ 266
Великий Гуру
писатель, поздравляю! Молодцы!
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
дякую - сума позову була мізерна але мова йшла про ситуацію в гімназіїї №5 та стандарти журналістики. позивач вимагав від нас спростування . Але вся справа в тому, що статтю писали двоє. Одну частину - ситуація в гімназії очима батьків. Друга частина - ситуація в гімназії очима директора. Все було витримано в межах. Саме це - правило стандарту, коли ми пишемо, але одночасно даємо можливість висловитися і другій стороні, певно і вплинуло на рішення суду. Далі ж думаю - всі в цій справі заспокояться
Горожане
+ 266
Великий Гуру

писатель (16.03.2012, 21:22) писал:Далі ж думаю - всі в цій справі заспокояться


Радует в этой ситуации то, что люди перестали быть покорными, когда их унижают и могут дать отпор! Может эта ситуация заставит мозгами шевелить тех, кто считает, что вознёсся над миром!
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Забаненные
+ 33
Почетный
гражданин

писатель (16.03.2012, 21:22) писал: Далі ж думаю - всі в цій справі заспокояться


Всё вернётсяна круги свои?
Даже если у тебя нет ничего – у тебя есть жизнь, в которой есть всё!
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте