Право частной собственности

2011-01-03T14:33:57+02:00 2011-01-04T08:59:10+02:00
0
Горожане
0
Проездом
Господа юристы подскажите,может ли бывший гражданин Украины а теперь гражданин Германии купить дачу,земельный участок с правом полной собственности?
Горожане
+ 266
Великий Гуру
Виходячи з положень ст. 81 ЗК іноземці та особи без громадянства можуть набувати право власності на земельні ділянки, на яких відсутні об’єкти нерухомого майна, тільки в межах населених пунктів. За межами населених пунктів придбання земельних ділянок можливо тільки за умови розташування на них нерухомості, що належить їм на праві приватної власності.
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
 
Доступ закрыт.
  • Вам запрещено отвечать в темах данного форума.