Присвоение почтового адреса

2010-09-18T19:52:14+03:00 2010-09-20T00:23:15+03:00
0
Горожане
0
Проездом
Возникла проблема с присвоением почтового адреса при разделе имущества. Частный сектор, земля неприватизированная. В архитектурном бюро сказали - нужно обратиться в суд. На судовое заседание ответчик(представитель архитектурного бюро) не явился, так как его об этом не уведомили. Назначили второе заседание, но оно снова закончилось неудачно. Может кто-то сталкивался с подобной проблемой и может поделиться опытом? Или хотя-бы высказать свои предположения? заранее спасибо.
Горожане
+ 370
Аксакал
JIEDI,
після того, як буде рішення суду про розподіл майна в натурі та визначення порядку користування земельною ділянкою ( або, в разі добровільного поділу - нотаріально посвідчений договір про розподіл майна) , йдете до виконкому і вони присвоюють вам або нову адресу,або будинок буде мати дві квартири.
Навіщо було подавати в суд на відділ архітектури - мені не зрозуміло.
Мф.6.33
Горожане
0
Проездом
Потому что земля не приватизированная. Чтоб в виконкоме дали адрес нужно приватизировать землю, если сделать это сейчас, дадут 10 соток на двоих. А если сразу получить адрес через суд - каждому по десять соток. А там такие "соседи", что даже пересекаться не хочется.)
Горожане
+ 370
Аксакал
JIEDI,
тепер взагалі нічого не зрозуміло.
Якщо ділиться нерухоме майно, то визначається порядок користування тією земельною ділянкою, на якій воно розташоване ( яку було видано під будівництво). Адреса для виділення земельної ділянки не має ніякого значення.

Скоріше за все, ви звязались з "рішалами", які вам щось там пообіцяли зробити та замутили якусь довгу схему. Але ця схема вже дає збій - якщо б щось "рішали", то воно б вже пройшло на ура без всякого суду з відідлом архітектури.

Думаю, схема така: тіпа, присвоюється нова адреса, потім заявляється, що є два домоволодіння і кожному з них положено по 10 соток для безоплатної приватизації, внаслідок чого земельна ділянка з 10 соток перетворюється на дві по 10 соток. Воно то все гарно на папері, але рада не зобовязана збільшувати вам ділянки -все буде залежати від доброї волі депутатів та ваги тих, хто просуває питання в кулуарах. Але якщо люди не змогли вирішити питання з архітектурою без суду, то вага не дуже пристойна - депутатів не перетягне. Оскільки питання зависло в повітрі, то зараз тягнеться час для того, щоб потім пояснити свою незмогу його вирішити зміною влади, для чого і було зорганізовано судовий процес, який зривається До 31 жовтня 2010 року.

Викладіть всю схему вашої афери, щоб вам могли щось зрозуміле порадити. Скоріше за все вас "розводять" спритні "юристи". Буду радий помилитись, але щось мені каже, що навряд чи я помиляюсь.

JIEDI писал:Чтоб в виконкоме дали адрес нужно приватизировать землю,

адресу присвоюють споруді, а не земельній ділянці
Мф.6.33
Горожане
0
Проездом
Честно, говоря этим делом занимаюсь не я, поэтому всех тонкостей не знаю(когда узнаю напишу). но в целом все выглядит именно так. не знаю на сколько это правда, но вроде бы в земельном кодексе сказано что к постройкам прилагается 10 соток земли. там 25 соток неприватизированной земли на двоих получается. и тогда наверное лучше сменить адвоката?
Горожане
+ 370
Аксакал

JIEDI писал:наверное лучше сменить адвоката?

Спочатку краще з паперами отримати консультацію у іншого адвоката, щоб скласти інформаійну картину з двох джерел, а вже потім приймати кардинальні рішення.
Може ви не так викладаєте тут інформацію, що часто буває з неспеціалістами, а ваш адвокат робить все правильно, тому що у нього є план, який одразу важко побачити - таке теж буває...
Мф.6.33
Горожане
0
Проездом
наверное так и сделаем. спасибо за совет.

Доступ закрыт.
  • Вам запрещено отвечать в темах данного форума.