Дополнительный отпуск

2009-03-17T15:03:37+02:00 2009-03-23T13:40:00+02:00
0
Горожане
0
Командировочный
Народ поделитесь информацией по вопросу дополнительного отпуска госслужащему IT-шнику, отдел кадров говорит нет ничего такого в законе! Долго гуглил, но увы так ничего и не нашел. Кто знает помогите, где хоть искать?
Заранее благодарен!
Горожане
+ 266
Великий Гуру
[quote=Dr. Lektor]госслужащему IT-шнику[/quote]

Dr. Lektor, а можно расшифровать, что это такое, - IT-шнику?
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
-582
Заслуженный
пенсионер

ruda98 писал:а можно расшифровать, что это такое, - IT-шнику?


Человек, умеющий на хорошем уровне обращаться с компьютером :)
Горожане
0
Командировочный

Цитата:а можно расшифровать, что это такое, - IT-шнику?



головний спеціаліст з інформаційних технологій
Горожане
Заслуженный
пенсионер
Там от стажа зависит, если это в организации принято в качестве компенсации за ненормированный рабочий день. Или что-то вроде того. Стажа обычно требуется прилично - не год, не два Думаю, отдел кадров вряд ли не в курсе, если в организации это принято.
Еще бывают разные другие варианты, не совсем связанные с IT вроде: мать-одиночка или двое детей до 14 лет...или 15
Постскриптум: этот виртуальный персонаж пал смертью скомороха в неравной схватке представителей форума с вуду. Реинкарнации не подлежит.
Горожане
+ 266
Великий Гуру
Dr. Lektor, может вот это вам поможет:

Додаткова відпустка для тих, хто працює за комп'ютером
Усі працівники, які працюють на електронно-обчислювальних та обчислювальних машинах, до яких належить і персональний комп’ютер, мають право на щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці тривалістю до 4-х календарних днів.
Така відпустка надається за умови, якщо тривалість щорічної відпустки не визначено іншими актами законодавства. Така норма міститься у підрозділі “Інші види виробництв” розділу ХХІІ “Загальні професії за всіма галузями господарства” (пункт 58) Списку виробництв, робіт, професій і посад працівників, робота яких пов’язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням або виконується в особливих природних і геологічних умовах та умовах підвищеного ризику для здоров’я. Цей Список затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17.11.1997 № 1290 (у редакції постанови КМУ від 13.05.2003 № 679 із змінами, внесеними згідно з постановою КМУ від 16.12. 2004 № 1674 ).
Статтею 8 Закону України “Про відпустки” передбачено, що конкретна тривалість таких відпусток встановлюється колективним або трудовим договором залежно від часу зайнятості працівника в цих умовах.
Відповідно до пунктів 6 і 7 Порядку застосування зазначеного вище Списку, додаткова відпустка за особливий характер праці надається пропорційно фактично відпрацьованому часу. У розрахунок часу, що дає право працівнику на таку відпустку, зараховуються дні, коли він фактично був зайнятий на роботах з особливим характером праці не менше половини тривалості робочого дня, встановленого для працівників цих виробництв, цехів, професій, посад. Облік часу, відпрацьованого в зазначених умовах, здійснюється власником або уповноваженим ним органом

За матеріалами Міністерства праці і соціальної політики України (http://mlsp.gov.ua)
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
0
Командировочный
ruda98 Огромное спасибо, то что я и искал!!!! Очень благодарен!
Горожане
Заслуженный
пенсионер
[quote=Dr. Lektor]Огромное спасибо, то что я и искал!!!![/quote]
Расскажете, если получится получить его дополнительным?
Постскриптум: этот виртуальный персонаж пал смертью скомороха в неравной схватке представителей форума с вуду. Реинкарнации не подлежит.
Горожане
0
Командировочный
Все доказал, объясняю:
1) Відпустка щорічна держслужбовцю - 30 календарних днів
2) Додаткова в зв’язку з особливими умовами праці - 4 дні
С Законом не поспоришь, хотя говорили что на компьютерщиков это типа не распространяется. но доказал благодаря Вам!

Еще раз всем спасибо! В конце мая долгожданный отпуск
Горожане
Заслуженный
пенсионер
Поздравляю! Приятного отпуска
Честно говоря, думала скажут, что в 30 дней основного отпуска госслужащего уже все включено. Был подобный прецедент.
К примеру, "Така відпустка надається за умови, якщо тривалість щорічної відпустки не визначено іншими актами законодавства" могли бы сослаться на ЗУ "Про державну службу" в качестве "іншого".
Постскриптум: этот виртуальный персонаж пал смертью скомороха в неравной схватке представителей форума с вуду. Реинкарнации не подлежит.
 
Доступ закрыт.
  • Вам запрещено отвечать в темах данного форума.