[NEWS] У кременчужан украли пляж

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
12:59, 13.11.2012
Товариство - був на цьому мітингу, який вели представники мерії.
Серед виступаючих ведучий називає - "легенда Кременчуцька й депутат міської ради пан Стасюк. І перше про що заявила "легенда" - всі рішення з виділення землі приймаються сесією міськради. Колегіально
Запитую пана Карамзіна, депутата Автозаводьскої райради - чому саме питання виникло в листопаді, ( хто в листопаді на березі річки сидить ?) і чи зустрічався він з керівником цього яхт клубу, перш ніж брати на себе обов"язки організатора від міської організації БЮТ та нашої мерії.
- Не, каже - не зустрічався. Але два роки тому звернення відкрите давав.

Але тут кажу - будемо обережні. Якби не бачив, хто цей мітинг проводив і хто організовував - такого б не казав.
Йде бізнес війна мерії проти телекомпанії "Візит". На телекомпанію тиснуть всі - чорні ріелтери і білі теж тиснуть. І "легенди" тиснуть і чиновники. Але мова тут про ціну питання.
Горожане
+ 38
Почетный
старейшина

писатель (13.11.2012, 10:52) писал:Йде бізнес війна мерії проти телекомпанії "Візит".



Вы так говорите, как будто бы это что-то плохое. Почему бы обычным гражданам этим не воспользоваться, и не встать на сторону мэрии? Пляж то у людей забрали, а в замени ничего не предложили.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
" воспользоваться" - приклад будь ласка - коли таке було ?

Там ваші інтереси і мої теж бачать так далеко. Але я можу помилятися теж - приклад будь ласка дайте - "воспользоваться"
Горожане
+ 38
Почетный
старейшина
killerbean
13:36, 13.11.2012

писатель (13.11.2012, 11:23) писал:приклад будь ласка дайте - "воспользоваться"



Распространить информацию об этом конфликте в прессе, соц. сетях, предложить написать об этом всеукраинскому изданию, или снять сюжет известному телеканалу.

Так гораздо больше будет шансов у мэрии вернуть пляж городу. Я не прав?

Были же видео про Надошу и Нетпун, там наш бывший депутат так и не смог забрать землю, почему тут не должно получиться что-то подобное?
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
14:51, 13.11.2012
Зрозумів все - прикладів немає.
Але наступне скажу теж - рішення сесії є щодо виділення земельної ділянки ? Є. Рік тому за нього голосували депутати міської ради на сесійному засіданні.
Якщо забрати і знову поділити, то це вже було. Ми так і жили, тільки коли в одних забирали і ділили - нічим це гарним не закінчилося.
Інтереси громади, мешканців міста, є в цій справі ? Є. Чи можливі рішення з цього приводу які б влаштовували всі сторони ? Можливі. То в чому питання? Сторони сіли за стіл переговорів - ні , такого не було. Хтось запитував у виконкомі - чи реально витратити кошти з міського бюджету на облаштування нового пляжу? Ніхто не запитував.
В наступному питання - пошук рішення організаторам цього виконкомівського мітингу невигідний.
Люди ж в цій справі - глядачі. Ними, глядачами, прикривають власні інтереси. Інакше б - проплаченого мітингу не було . Підвозу учасників цього дійства теж не було і решти теж не було. До речі мітинг цей збирали двічі. Але вийшло тільки за другим разом - коли до справи взялися чиновники
Отец-основатель
+ 430
Аксакал

писатель (13.11.2012, 08:46) писал:Ще й замовні сайти з поганою репутацією - "Версіі".


ТСН, Газета.ua и ещё с десяток других тоже все с плохой репутацией?

писатель (13.11.2012, 12:45) писал:Але наступне скажу теж - рішення сесії є щодо виділення земельної ділянки ? Є. Рік тому за нього голосували депутати міської ради на сесійному засіданні.


По парку МЮДа тоже есть решение. Как по-Вашему, они сильно отличаются?
Вы же сами периодически возмущаетесь земельным дерибаном. А в этом случае смотрите сквозь пальцы.
Я понимаю - работодатель и всё такое... Но тогда закрывайте глаза и на всё остальное. Это будет честнее.
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Far
Горожане
+ 66
Заслуженный
пенсионер
Мер чесав собі потилицю - як би розчистити пляж на річці С.Кагамлик (Р.Армія). Чесав, чесав і придумав, продати (або в оренду), та хай побудують комплекс і людям не буде де відпочивати!
— Я знаю ВСЁ! — сказала Википедия.
— Во мне всё можно найти! — похвастался Google.
— Я самый главный в мире! — заявил Internet.
— Ну, ну… — тихо ответило электричество.
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:Я понимаю - работодатель и всё такое... Но тогда закрывайте глаза и на всё остальное. Это будет честнее.


Чесніше буде - якщо сторони сядуть за стіл переговорів і знайдуть компроміс, який влаштує всі сторони. Така моя точка зору з цього питання і ми друкуємо в четвер відповідний коментар
Отец-основатель
+ 430
Аксакал

писатель (13.11.2012, 13:58) писал:якщо сторони сядуть за стіл переговорів


Раньше надо было думать, а не "по бороде пускать", земли не чуя под ногами.
Я бы не садился, а дожал додавил бы, имея столько возможностей
Переговоры покажут только слабость одной из сторон. Не нужно лицо терять.
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 23
Почетный
гражданин
urikrem
17:35, 13.11.2012

адвокат Ульянов (13.11.2012, 11:28) писал:Може то Жаба, нє?


Если бы пляж людям не перегородили, можно было бы и о жабе поговорить.
А в нашем случае - только о мусоре под ногами местячковго олигарха, даже мысли не допускающего о соблюдении интересов общества.
А с Вашими доводами только защищать бандюков в погонах, забирающих у пьянчуг и просто старых больных людей квартиры. А что? В квартирах грязно было, вот их и выкинули, а теперь там респектабельные люди живут. И чего это те выкинутые старики возмущаются? Наверное, у них тоже просто жаба.

писатель (13.11.2012, 12:45) писал:рішення сесії є щодо виділення земельної ділянки ? Є


Ага. А ещё было решение о договоре на газ по новым ценам. И никто не мешал посадить локомотива такого решения.
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте