[NEWS] В Кременчуге — языковой скандал с коммунальной газетой

0
Редакторы
+ 9
Проездом
Горожане
+ 26
Почетный
гражданин
vinus
16:13, 24.04.2012
я наприклад не люблю коли новини на російській...не люблю фільми в кінотеатрах без українського дубляжу... люди якось заблукали напевно...мешкаючи в Україні російській мові давати зелене світло.
Свою Україну любіть. Любіть її... Во врем\'я люте. В останню тяжкую минуту За неї Господа моліть.
Т. Шевченко
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал

vinus (24.04.2012, 15:12) писал:я наприклад не люблю коли новини на російській


А я люблю!
А что, русский язык уже запрещён?
Горожане
+ 178
Великий Гуру

vinus (24.04.2012, 15:12) писал:не люблю коли новини на російській...


А я не навижу суржик, на которм говорит большинство. Как по мне, так лучше русский, чем такой украинский.

Iva (24.04.2012, 15:24) писал:А я люблю!


+1. Но единственный комент к новости говорит, что Вы против редактора...
А вообще, такое ощущение, что больше делать нечего, как ошибки исправлять...
С уважением,
Сергей
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
16:37, 24.04.2012
Товариство - скажу що і до чого. Має бути баланс в усьому і немає тут чого робить з Кременчука Донецьк, Луганськ чи ще шось. У нас проблем с языками нет отчасти и по этой причине. Баланс має бути в усьому і порушувати його не можна.
Сайт - російськомовний. Газета - україномовна. І така ситуація вже 20 років. Які в цьому випадку питання ? Хто українського не розуміє і хто не розуміє російську? Всі все знають і розумнішими будуть.
Горожане
+ 85
Заслуженный
пенсионер

Iva (24.04.2012, 15:24) писал:А я люблю!


Не просто люблю, я на нем думаю.
А в остальном, в регионах где русский язык используют более чем 90 % населения, существует борьба между полит.силами, это обостряется перед выборами.

vinus (24.04.2012, 15:12) писал:я наприклад не люблю коли новини на російській...не люблю фільми в кінотеатрах без українського дубляжу... люди якось заблукали напевно...мешкаючи в Україні російській мові давати зелене світло.


Так никто не заставляет смотреть и слушать, выбор есть пока, и я рада этому обстоятельству.
А что Конституцию У. уже отменили или у народа амнезия на фоне весеннего психоза?
(…) В Украине гарантируется свободное развитие, использование и защита русского, других языков национальных меньшинств Украины. Государство содействует изучению языков международного общения. Применение языков на Украине гарантируется Конституцией Украины и определяется законом. (…) (Конституция Украины, ст. 10)

(…) Не может быть привилегий или ограничений по признакам расы, цвета кожи, политических, религиозных и других убеждений, пола, этнического и социального происхождения, имущественного положения, места жительства, по языковым или другим признакам. (…) (Конституция Украины, ст. 24)
У настоящей любви нет срока годности:-)
Горожане
+ 74
Великий Гуру
При чому тут Конституція і де в такому випадку мої права ?
Горожане
+ 266
Великий Гуру
"Переход официального издания на русский язык может вызвать негативные явления в обществе, дестабилизацию политической ситуации в городе"
Эта фраза из обращения мне понравилась больше всего! Посмеялась!
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
16:52, 24.04.2012
Написано все правильно - для чого утискувати права одних за рахунок інших?

Кременчуцька міська організація Національної спілки журналістів України висловлює свій протест із приводу переведення газети міської ради “Вісник Кременчука” (Кременчук, Полтавської області) з державної мови на російську мову (газета від 16.04.2012 р).
В останньому номері газети новини міста та регіону на перших сторінках видання, вперше за багато років існування видання, були надруковані російською мовою.
Разом з тим варто пригадати, що з дня заснування газети, офіційне видання міської ради виходило на державній — українській мові. Перехід офіційного видання на російську мову може викликати негативні явища у суспільстві, дестабілізацію політичної ситуації в місті.
Зазначимо, що за наявними попередніми даними, в свідоцтві у державній реєстрації друкованих ЗМІ газета “Вісник Кременчука” зареєстрована, як україномовне видання — серія ПЛ 553 від 29.05.2002 року.
Кременчуцька міська організація Національної спілки журналістів України з цього приводу звернулася до міського голови Кременчука Олега Бабаєва, прокурора міста Тимофія Кодоли та інших посадовців з проханням вжити необхідних заходів і припинити дане порушення.
Секретаріат Кременчуцької міської організації Національної спілки журналістів України.
Горожане
+ 108
Почетный
старейшина
и не надоело говорить о языке... какая разница?

Serzh_G (24.04.2012, 15:29) писал:А я не навижу суржик, на которм говорит большинство.

полностью согласна.. вот едешь в общественном транспорте и тут кто0то начинает по телефону говорить.. на вид посмотришь, вроде приличный человек.. а как говорит

надо не язык выбирать.. а чтобы было грамотно и доступно написано.
Каждый видит, каким ты кажешься, мало кто чувствует, каков ты есть...
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте