Цифрове ефірне телебачення

0
Забаненные
+ 2
Гастарбайтер
Зачем платить за воздух деньги??? Поставил себе спутник, перепрошивка 40 грн. и сиди смотри шо хош.
Горожане
+ 51
Заслуженный
пенсионер

бодя (28.11.2011, 18:31) писал: сиди смотри шо хош


Речь о легальном контенте.
All we need is love(c)
Горожане
+ 4
Местный
Тарєлка - оно то ідея, але в мене тесть веде лежачий спосіб життя і з 14 антенними програмами весь день телевізор не виключає, а шо буде коли цих програм буде не маньш 200 шт?
IPTV це нова цяцька, яка далеко не в кожного є чи то по технічним перешкодам (необхідність СМАРТ телевізора або комп"ютера/ноута, наявність високошвидкістного нета), чи то по економічним, та і кількість каналів не велика, а ті які є географічно "не місцеві", тому і не сильно цікаво знати шо там, наприклад, в Росії, якшо не знаєш шо у нас твориться
plc
Горожане
+ 16
Старожил

makey_s (29.11.2011, 08:31) писал:IPTV це нова цяцька, яка далеко не в кожного є чи то по технічним перешкодам (необхідність СМАРТ телевізора або комп"ютера/ноута, наявність високошвидкістного нета),


Я еще ни в одном телике не видел поддержку IPTV вещания. Ютуб можно в теликах смотреть, инет радио слушать со всего мира тоже, но IPTV что вещает ваш инет-провайдер нет.
Через приставки да, есть, через комп есть, но не более!
Ставлю себе старенький комп за ТВ, его там и не видно. Буду смотреть IPTV таким образом, плюс одновременно можно закачать любой фильм и смотреть в записи, столько альтернативы!
Я не понимаю чем наши чиновники думают, подгребая под себя эфирное цифровое ТВ, которое потом никто смотреть не будет!
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте