Грубость и хамство в Центре Занятости

0
Pravoved

Plus 02.03.2011, 00:25 писал:Ви що, сподівались в соціальній службі, яка має справу з людьми, які потрапили у вкрай складні життєві обставини і, фактично, опускаються на дно суспільства, з вами будуть розмовляти та вести себе немов би з олігархом, що намагається інвестувати у місто пару мільйонів?
Терпіть, або найдіть собі роботу самостійно, не чекаючи субсидій від держави. чи вам уже за 50 і ви були позбавлені молживості отримати професію, або вона у вас така рідкісна, що влаштуватись за професією ви вже не здатні?



Выходит, если вам грубят и плохо лечат в больнице - терпите или лечитесь сами, в милиции - терпите или берите функции милиции в свои руки, в суде - терпите или вершите правосудие самостоятельно, ну вы же в состоянии наточить топор.
А ну да это конечно если вы не олигарх.
Горожане
0
Проездом
Pravoved, это не я писал. Это Ульянов
Горожане
+ 3
Командировочный

адвокат Ульянов 02.03.2011, 19:08 писал:Щось зовсім не так в нашому датському королівстві

Так-так, і згідно того ж вищезгаданного класика (Лесь Подерв'янський) треба не чекати від бюрократів "канхвєти Тузіка", а дрючком по хребту п...ть до повного повернення у соціальну свідомість та посадову доброзичливість.
Меня постоянно преследуют умные мысли, но я быстрее….
Горожане
+ 10
Гражданин
vikapavl
22:11, 02.03.2011

адвокат Ульянов 02.03.2011, 19:08 писал: Я вважаю, що для чоловіка є два варіанти подій в цій ситуації, в якій побував топікстартер: або негайно провчити образника або стерпіти образу та на неї не зважати. Вибір однієї з цих форм поведінки залежить від характеру людини та її світогляду. А скиглити на форумі, просто так, навіть не прохаючи поради відносно того, щослід зробити - це вже якесь збочення, маю таку особисту думку.


Хоть и не по теме, но скажу, сразу вспомнилась книга Мужчины с Марса, женщины с Венеры.
Адвокат, как и большинство МЧ, считает, что рот открывать стоит лишь в том случае, когда требуется конкретный совет или решение, а поговорить?????
Горожане
+ 26
Почетный
гражданин
kr-2011
в налоговой еще похлеще приходится терпеть.
Свою Україну любіть. Любіть її... Во врем\'я люте. В останню тяжкую минуту За неї Господа моліть.
Т. Шевченко
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте