Конференція-2017

0
Горожане
+ 180
Великий Гуру
Любі друзі!
Щоб не відкривати нову тему пишук тут. Усі бажаючі взяти участь у науковому семінарі:"«Друга світова війна у контексті української історії», який відбудеться 15.04.2015 р. на базі КрНУ напишіть мені про це особисте повідомлення. Я надішлю інформаційний лист з умовами участі і публікації статті або тез у збірці, яку заплановано видати одразу після семінару. Вітаються спогади кременчужан або вояків, які брали участь у визволенні міста, краєзнавчі студії тощо. Сподіваюся на участь усіх тих, хто традіційно брав участь у наших заходах.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал
Старший сержант запаса,
Спасибо за приглашение!
У меня есть по меньшей мере три работы по этой теме. Две большие по 13-й Гв. СД и 97-й Гв. СД и меньшая по 1-му мехкорпусу. Могу подготовить одну..., две..., три... Как бы к этим работам присобачить карты боевых дейтсвий?
Нужен формат, как минимум А-4.
Горожане
+ 180
Великий Гуру
Колеги!
Пишіть свої e-mail мені в приват і я буду надсилати інформаційне повідомлення.
Iva (06.02.2015, 10:35) писал:Как бы к этим работам присобачить карты боевых дейтсвий?Нужен формат, как минимум А-4.
Вам треба звернутися до фахівця з макетування.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 180
Великий Гуру
Старший сержант запаса
18:59, 23.08.2015
Шановні колеги!
Запрошуємо вас взяти участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції
«ІСТОРИЧНІ, КУЛЬТУРНІ ТА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ»,
яка відбудеться 19-20 листопада 2015 року на базі Факультету права, гуманітарних і соціальних наук Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.
Бажаючі взяти участь пишіть приватне повідомлення з електронною адресою - я надішлю інформаційний лист.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 180
Великий Гуру
Старший сержант запаса
22:19, 24.11.2015
Інформація для краєзнавців і тих, кому не байдужа історія рідного міста. 19-20 листопада 2015 р. в КрНУ імені Михайла Остроградського відбулася I Всеукраїнська науково-практична конференція «Історичні, культурні та соціально-економічні аспекти регіонального розвитку». На пленарному засіданні д.ін. Д.С.Вирський зробив доповід на тему "Нові джерельні знахідки з ранньої історії Кременчука". Секція "Кременчуцький край у контексті історії України" представлена доповідями, які будуть надруковані у збірнику матеріалів конференції:
1. Бой у Острой Могилы
2. До питання переатрибуції світлини культової споруди Кременчука
3. Історія Крюківського вагонобудівного заводу у контексті історії України
4. До історії Кременчуцьких артилерійських складів: дореволюційний період (1873-1917 рр.)
5. «Від природи міський голова» і його родина (До 160-річчя А. Я. Ізюмова)
6. Системні зміни вищої освіти Кременчука в аспекті загальноукраїнських тенденцій
7. Кременчуцький спортивний рух кінця ХІХ-30-х років ХХ ст.
Доповіді №№ 4 і 5 підготував ваш покірний слуга.

В іншій секції були доповіді, автор яких бере активну участь на форумі:
Незаконное предпринимательство в Кременчуге в 1957 году
Очаковские разработки
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 101
Почетный
старейшина
Старший сержант запаса (24.11.2015, 21:07) писал: Історія Крюків

Сборник работ по итогам будет издаваться??? Как его можно приобрести? Или как можно ознакомится с материалами?
Горожане
+ 180
Великий Гуру
АДА (25.11.2015, 09:20) писал:Сборник работ по итогам будет издаваться??? Как его можно приобрести? Или как можно ознакомится с материалами?
Збірка готується до друку, як правило, замовляються тільки авторські екземпляри. Якщо на форумі з'являться бажаючі, я можу з'ясувати питання додаткового друку або купівлі збірника за собівартістю.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру
АДА,
А вот можно было и поучаствовать.Не только студенты и преподаватели с музейными работниками...
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру
Получил сборник,почитал.
Одна статья оказалась на польском,ибо участвовала дама из Ягеллонского университета.
Несколько зарисовок.
В 1674 гетман Дорошенко посылает отряд из 1000 татар и 500 чигиринских казаков в окрестности Кременчуга для захвата ясыря.
Отряд был разбит на реке Вырвихвост и разорения не произвел.
Интересно, наши доблестные "Просвитовцы" предложили,а наши не менее мудрые депутаты уже потвердили название какой-то улицы имени Дорошенко?
Я слышал,что наш краевед Ивушкин написал рецензию на труд. В.Сергеева о форсировании Днепра в 43 году,но не знал,что рецензия получилась такая разгромная.

И поделом. Директор Светловодского музея родил совершенно журналистскую в плохом смысле статью,за что и заслуженно получил.
Еще есть статья работника музея о переатрибутации одной церкви.В музее КВСЗ и в одном сборнике приводится фотография одной из Крюковских церквей.
Автор уверена,что это не кременчугская церковь,а полтавская.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 180
Великий Гуру
Сборник вышел из печати: к сожалению ограниченным тиражом + затраты получились больше, чем планировали, да и качество печати - не фонтан. Тем не менее сборник содержит интересные материалы.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте