Курганы

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Хлопці - не про те мова. У нас памятників переможцям є і ми згадуємо їх щороку. Отак мені колись чорнобильці казали, що їх вже прирівняли к ветеранам війни, бо про існування згадують так само як і про існування ветеранів - раз на рік. Або до жінок,, бо тих теж вітають раз на рік.
Та одна справа якщо є Мамаєв курган у Волгограді. А інша справа - Мамаєв курган у Кременчуці.
Є різниця невелика
Горожане
+ 11
Местный

Yara писал:Ага. И наши не гибли. И вспоминать их не надо...


Так наши "профессиональные украинцы " : писатель и романстепанович (забаненый за невменяемость) выступали за отмену празднования Дня Победы. И естественно им такие памятники незачем. Скорее бы вытравить память да историю переписать с украинской на "трипильску" вот их задача.
В наше время верить нельзя никому, иногда даже самому себе...Мне можно :)
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:Так наши "профессиональные украинцы " : писатель и романстепанович (забаненый за невменяемость) выступали за отмену празднования Дня Победы. И естественно им такие памятники незачем. Скорее бы вытравить память да историю переписать с украинской на "трипильску" вот их задача.



Господи - а хто з тих, хто кричить про патріотизм скаже - а де в місті знаходиться Друга братська могила ? Хто коли там був в останній раз ?
Чи стане у нас більше розуміння тих подій, якщо ми обставимося суцільними меморіалами і чи станемо частіше до них ходити ? Оце головне, бо тут кількість не переростає в якість, прости Господи. У нас у місті, хто пробував перерахувати кількість пам"ятних дошок , меморіалів, пам"ятників, братських могил ?
Немає мудрості в цьому - твердженнях, наведених Роджером.
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал

писатель писал:Господи - а хто з тих, хто кричить про патріотизм скаже - а де в місті знаходиться Друга братська могила ?



По номерам, я и где Первая не знаю!
Просветите!
А Третья и Четвёртая где? А есть ещё и Пятая, Шестая....!
Не могли бы вы опубликовать весь список номерных братских могил?
Столько лет живу в городе и ни чего про это не знаю! Стыдно как-то!
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Та Іва, ото ви один мабуть і знаєте, та істориків двоє ще знають. Ото і все
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру
Ну а если это остальные не знают,то зачем их смущать неправдивой информацией?
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
xlm
Горожане
+ 32
Гражданин
Господа. Так откуда все таки курган что возле пляжа??
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал
xlm,
Который в парке не далеко от набережной?
С какой целью насыпали не скажу наверняка. Может была когда-то задумка, что-то в виде альпийской горки соорудить или какой памятник поставить. Вот эпопею с памятником Пушкину не знаю. Только не сразу ему место нашлось. Может и сюда первоначально поставить хотели. Тот курган ровесник парка, может даже помоложе будет. Когда парк разбивали территорию выравнивали, насыпали его уже позже.
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:Который в парке не далеко от набережной?
С какой целью насыпали не скажу наверняка. Может была когда-то задумка, что-то в виде альпийской горки соорудить или какой памятник поставить. Вот эпопею с памятником Пушкину не знаю. Только не сразу ему место нашлось. Может и сюда первоначально поставить хотели. Тот курган ровесник парка, может даже помоложе будет. Когда парк разбивали территорию выравнивали, насыпали его уже позже.


Тут наступне - курган цей насипали мабуть на початку 70-х років. Але згодом було правильне рішення, нехай поправлять якщо не так і у нас спорудили приблизно тоді ж меморіал військовополоненим, поруч з зупинкою палац КрАЗ.
І там справді був концтабір великий і вбивали людей у ньому. Господи - вічна пам"ять загиблим. Але мене ось шо злить в цьому питанні. Не та дурна гора, на якій колись каталися на лижах. А меморіальна дошка лікарю Жванії, який тоді в цьому таборі працював, що був горі. Оце вбиває. І дошка ця лежить в музеї і не хочуть її прикріпити на стіну будинку, що напроти. Але дошку цю слід переробить. Написати - на цьому місті був будинок в якому жив відомий кременчуцький лікар Жванія, який врятував не одну сотню військовополонених Радянської Армії.
Горожане
+ 1
Проездом
На старых картах Кременчуга, а это период 1700 -1800 годов, в районе парка, и на месте института как раз просматриваються обозначения 5-6 курганов. И я сравнивал с месторасположением того,что возле туалета, то есть очень большой процент совпадения что он еще того периода
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте