Маніпуляції підсвідомості українців

0
Горожане
+ 1
Проездом
Інформаційне середовище українського суспільства цілком справедливо віднесено до об’єктів національної безпеки, про що прямо вказано в статті 3 Закону України «Про основи національної безпеки України». Тим же Законом намагання маніпулювати суспільною свідомістю названі серед основних реальних та потенційних загроз національній безпеці України та стабільності в суспільстві.
Впродовж багатьох років Україна потерпає від нищівної агресії в інформаційній сфері з боку Російської Федерації. Латентна пропаганда потенційно ворожих Україні ідей містилась як в інформаційних передачах, які без ефективного державного контролю широко поширювались в українських кабельних мережах, так і в численній аудіовізуальній продукції – кіно-, теле-, відеофільмах, телевізійних серіалах, документальних стрічках, тощо. деякі телерадіоорганізації, що мали б підтримувати державну політику у сфері захисту інформаційного простору України, навпаки вдаються до дій, що створюють загрозу національним інтересам держави у галузі кіномистецтва
Протягом червня - грудня 2015 року і січня - вересня 2016 року на телевізійному каналі «Україна» транслювалася низка російських фільмів, вироблених та/або вперше оприлюднених (демонстрованих) після 1 січня 2014 року. Прочитавши статтю https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1663825017262938&id=100009063674866, де чітко описано факти порушень, я не можу зрозуміти куди дивляться наші відповідні правоохоронні органи, чому відбуваються такі порушення і коли вони закінчаться.
Забаненные
0
Почетный
старейшина
oleg14
08:40, 26.10.2016
Yulya Lyuta (26.10.2016, 00:30) писал:Інформаційне середовище українського суспільства цілком справедливо віднесено до об’єктів національної безпеки, чітко описано факти порушень, я не можу зрозуміти куди дивляться наші відповідні правоохоронні органи, чому відбуваються такі порушення і коли вони закінчаться.


Успокойтесь на Украине Россия 24 не смотрят, украинцы смотрят свои кастрюлеголовые каналы, которые транслируют пропаганду, что, что-то пошло не так ?

PS
посмотрел ссылку и понял что кастрюлю этому придурку так хорошо прибили что уже бесполезно снимать.
"Комитет спасения Киева" это надо же......
Забаненные
+ 150
Заслуженный
пенсионер
Yulya Lyuta (26.10.2016, 00:30) писал:Впродовж багатьох років Україна потерпає від нищівної агресії в інформаційній сфері з боку Російської Федерації. Латентна пропаганда потенційно ворожих Україні ідей містилась як в інформаційних передачах, які без ефективного державного контролю широко поширювались в українських кабельних мережах, так і в численній аудіовізуальній продукції – кіно-, теле-, відеофільмах, телевізійних серіалах, документальних стрічках, тощо. деякі телерадіоорганізації, що мали б підтримувати державну політику у сфері захисту інформаційного простору України, навпаки вдаються до дій, що створюють загрозу національним інтересам держави у галузі кіномистецтва
Yulya Lyuta, ну Вы прям таки почти как из украинского фольклора "зарядили":

- Хто всрався?
- Невістка.
- А де вона?
- Корів пасе, так звідтіля і несе.

"Каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны".
(с) Ш.Руставели, "Витязь в тигровой шкуре".
Горожане
+ 72
Старожил
Yulya Lyuta (26.10.2016, 00:30) писал: де чітко описано факти порушень, я не можу зрозуміти куди дивляться наші відповідні правоохоронні органи, чому відбуваються такі порушення і коли вони закінчаться.
Yulya Lyuta, так Вы туда и задайте вопрос (відповідні правоохоронні органи), может кастрюльку бесплатную дадут за бдительность. В хозяйстве сгодится. И не смотрите Вы российские каналы, не смотрите!
Если у тебя есть мечта - иди к ней! Если не можешь идти - ползи к ней! Если не можешь ползти - тогда лежи по направлению к ней...(неизвестный автор)
Горожане
+ 1
Проездом
oleg14, в тому то і справа що по наших українським каналах ведуть росыйську пропаганду через заборонені серіали і фільми. Є Закон, який це забороняє, однак для ТРК це не дуже і Закон, якщо вже більше року порушує

amicus mihi Plato sed magis, я не дивлюся їх і нікому не раджу, але є ж такі які це дивляться, і це явно впливає на їх підсвідомість
Горожане
+ 72
Старожил
amicus mihi Plato sed magis
16:18, 28.10.2016
Yulya Lyuta (28.10.2016, 14:09) писал:amicus mihi Plato sed magis, я не дивлюся їх і нікому не раджу, але є ж такі які це дивляться, і це явно впливає на їх підсвідомість

А мне показалось, что поглядываете или хотите. Иначе Вас бы это не беспокоило.

Yulya Lyuta (28.10.2016, 14:09) писал:росыйську пропаганду

А русская клавиатура зачем Вам, если не секрет? Не забывайте переключаться.
Если у тебя есть мечта - иди к ней! Если не можешь идти - ползи к ней! Если не можешь ползти - тогда лежи по направлению к ней...(неизвестный автор)
Забаненные
0
Почетный
старейшина
Савченко рассказала о «возвращении из ада»
https://lenta.ru/news/2016/10/28/savchenko/
Прогулялась по Красной площади. Парламентарий совершила прогулку по Москве в сопровождении адвоката Ильи Новикова и поужинала в одном из ресторанов грузинской кухни.


Чего грузинская кухня не понравилась ? Там же есть рядом и украинский ресторан.
Горожане
+ 11
Гражданин
Yulya Lyuta (28.10.2016, 14:09) писал:oleg14, в тому то і справа що по наших українським каналах ведуть росыйську пропаганду через заборонені серіали і фільми. Є Закон, який це забороняє, однак для ТРК це не дуже і Закон, якщо вже більше року порушує

amicus mihi Plato sed magis, я не дивлюся їх і нікому не раджу, але є ж такі які це дивляться, і це явно впливає на їх підсвідомість


на вашу це явно більше впливає... ви ще про інтер згадайте, давно гівна не лилося...
Yulya Lyuta (28.10.2016, 14:09) писал:oleg14, в тому то і справа що по наших українським каналах ведуть росыйську пропаганду через заборонені серіали і фільми. Є Закон, який це забороняє, однак для ТРК це не дуже і Закон, якщо вже більше року порушує

amicus mihi Plato sed magis, я не дивлюся їх і нікому не раджу, але є ж такі які це дивляться, і це явно впливає на їх підсвідомість
Горожане
+ 50
Почетный
гражданин
Вадим 58
18:42, 28.10.2016
Yulya Lyuta (28.10.2016, 14:09) писал:але є ж такі які це дивляться

Та що Ви таке кажете? Який жах ! Це неможливо!
На Україні з часів революції гідності таких не залишилося. Зараз усі свідоміі, вони дивляться тільки українські канали, розмовляють тільки на рідній мові, співають тільки українські пісні, носять тільки шаровари і вишиванки, їдять тількі сало, п"ють тільки сивуху, фарбують паркани тільки в жовто-блакитні кольори.... І все це завдяки майдану. Слава Україні!
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал
Yulya Lyuta (26.10.2016, 00:30) писал:Впродовж багатьох років Україна потерпає від нищівної агресії в інформаційній сфері з боку Російської Федерації.

А уж как украинци потэрпають от пропаганды киевской хунты - "ни в сказке сказать, ни пером описать"!
Вот, например вещает наш прэзэдэнт:
https://youtu.be/5qeHIghDdAs
Очередная тонна лапши на уши кастрюлеголовых!
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация