Давайте подержим Надю Колесник

0
Отец-основатель
+ 430
Аксакал

писатель писал:Это конкурс, который проводит общественная организация. Таких организаций много в городе. Нужен более серьезный подход


Одна из причин, по которой я отказался поддержать данный конкурс.
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Є пропозиція. Одна форумчани звернуться з пропозицією до міського товариства інвалідів. Інші - до профспілки УТОСУ. Як і кого знайти, ваші колеги знають. Хто ще може підтримати, давайте думати разом. Від них - профспілок, громадських організацій... повинен бути лист на ім"я мера міста. Одночасно, слід готувати інші документи. Думаю, що з цією ініціативою до вересня встигнемо
Горожане
+ 117
Почетный
старейшина
Читаем газету Телеграфь. =Телеграфь . Я вас разочарую- этот конкурс увы куплен. Кто -то из вас знает - Головенского Владимира Васильевича - так не заглядывая в интернет... ? Я не знаю кто это такой и если и слышала о нем - то так краем уха.
Найкраще, "створене мною" - це мої діти... Дякую що ви є...
Горожане
+ 31
Заслуженный
пенсионер
СПИСОК КАНДИДАТІВ НА ЗВАННЯ "КРЕМЕНЧУЖАНИН РОКУ"Сенченко В’ячеслав Володимирович (5)
4.03%

Федько Ірина Семенівна (9)
7.26%

Михайлик Любов Василівна (34)
27.42%

Головенський Володимир Васильович (0)
0.00%

Колесник Надія Геннадіївна (74)
59.68%

Савічева Катерина Максимівна (1)
0.81%

Івановський Сергій Васильович (1)
0.81%


Всего ответов: 124

Кременчуг инфо.

СПИСОК КАНДИДАТІВ НА ЗВАННЯ "КРЕМЕНЧУЖАНИН РОКУ":
Сенченко В’ячеслав Володимирович: (голосів: 19)
Боксер, майстер спорту, чемпіон світу серед професіоналів за версією WBA та володар «чемпіонського поясу»(2009 рік)
Федько Ірина Семенівна: (голосів: 13)
Головний лікар Шкірно-Венерологічного Диспансеру
Михайлик Любов Василівна: (голосів: 957)
Директор Кременчуцького ліцею №4
Головенський Володимир Васильович: (голосів: 1181)
Начальник Кременчуцького Льотного Колледжу НАУ, Почесний працівник авіаційного транспорту України
Колесник Надія Геннадіївна: (голосів: 128)
Директор Кременчуцького Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів департаменту праці та соціального захисту населення виконкому Кременчуцької міської ради
Савічева Катерина Максимівна: (голосів: 20)
Пенсіонерка
Івановський Сергій Васильович: (голосів: 531)
Директор Кременчуцької загальноосвітньої школи №12
Голосование на сайте Розвитку громади.
"Научиться танцевать танго – это означает овладеть искусством танцевать вдвоем и непринужденно общаться." Диего Аришаг
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
Что и требовалось доказать...

Цитата:За месяц проголосовали более двух тысяч человек.


Организаторы, покажите мне статистику посещаемости вашего сайта и я скажу кто вы.

Хотя могу сказать и без статистики.
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
-582
Заслуженный
пенсионер

Kanarsky писал:За месяц проголосовали более двух тысяч человек.


У меня на ресурсе, с посещаемостью в 2000 уникальных посетителей в день, чтобы проголосовало 2000 человек в голосовалке (которая торчала круглосуточно и на самом выдном месте) надо было ждать месяца 3.

Может быть здесь немного другой случай...
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Для того, аби Колесник Надія Геннадієвна стала Почесним громадянином Кременчука, необхідно рішення зборів трудового колективу. Це обов"язково
Не обов"язковао, але теж знадобиться звернення від батьків дітей, громадських організацій, профспілкових комітетів споріднених організацій.
Якщо Надія стане почесним кременчужанином, за якого проголосує
сесія міської ради, то це буде справедливо. У свою чергу готовий і думаю, що колеги мене підтримають, забезпечити всю піар підтримку цій справі. Бо Канарський правильно каже. Все залежить від формучан. 1-е - рішення зборів трудового колективу про висування кандидатури, в якому буде вказано біографію і за що саме висувають на почесне звання. Хто за це візьметься? Як тільки збори буде намічено, від мене одразу підтримка по всім фронтам ЗМІ
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте