Амброзія

0
Горожане
+ 3
Командировочный
приспічило порвати амброзію (вжеж пора!) біля моєї хрущовкі,на моєму шляху руху.
процеес був з задоволенням, бо. як мінімум, для себе рвав, ну, і для громади.
але... жодне тіло, що проходидл поряд, не звертало на мене увагу.
жоден не сказав "спасибо".
коли почав казати людям, що проходили повз - "а де спасибі?" - тільки половина казала "спасибі".
короче, є тривога про кременчужан.
хоч. було опитування по країні, з я кого 85% вважать себе українцями.
але, так себе поводити - ми ще не єдина нація!
Горожане
+ 3
Гастарбайтер
Цитата:Сегодня на еженедельном аппаратном совещании Виктор Калашник дал задание коммунальным службам усилить работу в этом направлении и не допускать распространения вредных сорняков в городе.

В Кременчуге борются с амброзией
Горожане
+ 14
Старожил
slava_ua,
Єх!
Хочу вам сказати, на жаль, але крім єдиної країни є й відоме прислів'є про мою хату з краю(
Наших людей потрібно постійно будити, без цього жоден камінець ми не зрушимо зі свого місця.
Але й робити деякі речі потрібно не за "спасибі", хоча, розумію вас, я б, мабудь, теж образилася.
Горожане
Старожил
А за что Вам спасибо? Я живу в частном секторе, напротив дома находится поляна (на которой растёт и амброзия) и моя семья постоянно её убирает, так же делают это мои соседи. И спасибо за это не просим. В первую очередь это мы делаем для себя.
Страх тянет назад, любопытство подталкивает вперед, гордость останавливает. И только здравый смысл нервно топчется на месте и ругается матом.
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте