Хабарі і міліція

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
01:26, 11.12.2012
Товариство! Робимо ставки на предмет : відкупиться чи ні ?
Сьогодні полтавська міліція затримала депутата міської ради Кременчука за підозрою в отриманні хабаря. Розмір хабаря завтра уточнимо. Гроші брали за квартири. Депутата, який є чиновником затримано. То от питання - що це було ?
Пане адвокат , ви про цей випадок точно знаєте. То які ваші прогнози ? Уточнююча інформація - арештовував полтавський убоп , тобто убоз. Не наш. Арештовували годині так о восьмій вечора. Арешт проводили у Кременчуці . Які думки і які прогнози
Pak
Горожане
+ 7
Местный
А чего не уточняете о ком идет речь? Не тот ли это депутат, который раньше квартирами в Кременчуге занимался и письмо по поводу Посейдона в Киев возил?
Горожане
+ 74
Великий Гуру
В міліції не знають,хто які листи возив. Але здогадки ваші, а рівно і мої так скажемо - наближені. Дуже. Прізвище міліція не оприлюднює, але каже - квартири головне і гроші
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
14:41, 11.12.2012
Пішла жара - нарешті, довго ж всі ми стукали у двері і про це писали. Ну не можна було робити те, що робили в цій приватизації - чоловіки мають розлучатися з жінками, а діти втікати від матерів, бо інкаше приватизації не буде

ОК - не знав, але розпишу від себе.
Фахівці Полтавського УБОЗ узяли вчора під час передачі хабаря високопоставленого чиновника виконкому та одного з фахівців системи УЖКГ міста.
Відомо, що хабар який давали стосувався приватизації кімнати у одному з гуртожитків Крюківського району. Також вчора увечорі фахівці УБОЗ провели обшук приміщень виконкому - кабінетів УЖКГ, що знаходиться на другому поверсі та забрали в якості доказів журнали приватизації кімнат в гуртожитках.
Щодо самого затримання, тоо відомо, що воно було довгим. Чиновник втік на своєму авто від правоохоронців і приїхав до себе додому. Але невдача - там його теж чекали. Правоохоронці ж знайшли мічені долари. Багато.
Що ще додати ? Сказати, що винуватець події зранку був у кабінеті першого заступника міського голови Андрія Погрібного, з кабінету якого вийшов так, аби не спілкуватися з журналістами. Сказав.
Ще скажу, голова цієї комісії Андрій Погрібний відмовився ЗМІ коментувати випадок зі своїм підлеглим. Ще є обставини, але це вже збережемо для газети

Предупреждение модератора: ulysses; 12:45, 11.12.2012 Перепости мають бути з посиланнями, особливо відносно цього ресурсу, з якого ви взяли інформацію

Горожане
+ 74
Великий Гуру
Да - і першим куди пішов фахівець високопоставлений з квартирних питань був кабінет першого віце-мера пана Погрібного. Однак другий учасник цієї справи, як я розумію дає покази
Горожане
+ 117
Почетный
старейшина
писатель, Ну и что - мне опять писать письма - на волне смогу добиться наконец-то приватизации
Найкраще, "створене мною" - це мої діти... Дякую що ви є...
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
19:03, 11.12.2012
Та от думаю. Взяли на хабарі. Хабар - 2000 баксів. Давайте почекаємо як все буде - щас колеги мої це на всеукраїнські ЗМІ ставитимуть. І я теж ставитиму. Потрібно реакцію подивиться і на дії правоохоронців. Бо не дай Бог, що після цього лише хабарі подорожчають.
MAX
Горожане
+ 1
Командировочный
И что? Продолжение будет?
Горожане
0
Командировочный
кто принимает ставки?Выкрутится.
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте