Озеро в Міському саду

0
Горожане
+ 8
Гражданин
Пишу матеріал про реконструкцію Міського саду. Найближчим часом розпочнуться роботи по розчищенню і приведенню у людський вигляд так званого озера, що зараз має вигляд болотця)) Водойму збираються очистити від мулу і очерету, створити всередині острівець з альтанкою.
З проекту реконструкції сфотографувала ескіз майбутнього перетворення озера, яке коштує 6 мільйонів гривень.
Невелике опитування серед мешканців міста у парку провела, але думок песіонерів і матусь, які там гуляють, замало. Хотілося б почути враження й інших кременчужан з цього приводу. Потрібно це місту?
Можливо, якісь ідеї цікаві у вас є куди ще можна було б витратити 6 мільйонів. :)
Каждое утро — это время начать жизнь снова!
Отец-основатель
+ 430
Аксакал

sunnygirl (07.09.2012, 11:57) писал:Пишу матеріал про реконструкцію Міського саду.

sunnygirl (07.09.2012, 11:57) писал:Потрібно це місту?
Можливо, якісь ідеї цікаві у вас є куди ще можна було б витратити 6 мільйонів.


Вы пишете материал и собираете мнения против реконструкции?
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 8
Гражданин
sunnygirl
13:08, 07.09.2012

Kanarsky (07.09.2012, 12:03) писал:
Вы пишете материал и собираете мнения против реконструкции?


Я хочу вислухати різні точки зору, не всі ж будуть проти. Якби тільки це було обгрунтовано.
Мені, наприклад, ідея подобається і хочеться, щоб побільше було реконструкцій. Єдине, що мене бентежить - вартість, але це вже інше.
Каждое утро — это время начать жизнь снова!
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
Я только "за". Таких мест очень не хватает Кременчугу.

sunnygirl (07.09.2012, 12:07) писал:Єдине, що мене бентежить - вартість


Конкретнее можно? Что именно со стоимостью не так?

Детального плана реконструкции у Вас нет?
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 8
Гражданин

Kanarsky (07.09.2012, 12:11) писал:
Детального плана реконструкции у Вас нет?


Його мені не дали подивитися... Тільки загальний ескізний проект Міського саду.
Про вартість: ось, наприклад, споруда у парку Миру, де гонг повісили, коштувала 1 млн. гривень, то невже острівець з альтанкою і місточком настільки дорожчі? Минулого року повідомляли, що на розчистку озера потрібно 1 млн. гривень, тоді виходить, що острів з альтанкою і т.д. коштує п'ять млн. із шести?
Каждое утро — это время начать жизнь снова!
Горожане
+ 509
Аксакал

sunnygirl (07.09.2012, 11:57) писал:Хотілося б почути враження й інших кременчужан з цього приводу. Потрібно це місту?


Не дуже вдале фото. Особисто я не можу на ньому роздивитись місце вкладання 6 мільйонів. Що взагалі планується збудувати? З того, що бачу я - це альтанка, місток та плакучі верби.
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 8
Гражданин

Белокурая Жози (07.09.2012, 12:21) писал:
Не дуже вдале фото. Особисто я не можу на ньому роздивитись місце вкладання 6 мільйонів. Що взагалі планується збудувати? З того, що бачу я - це альтанка, місток та плакучі верби.


Так і є. Ще гроші потрібні на розчистку озера від мулу і очерету та укріплення берегів.
Каждое утро — это время начать жизнь снова!
Горожане
+ 509
Аксакал

sunnygirl (07.09.2012, 12:27) писал:Так і є. Ще гроші потрібні на розчистку озера від мулу і очерету та укріплення берегів.


Я не знаю, скільки може коштувати розчистка від мулу..але збудувати альтанку не так дорого:-) Моєму батькові на дачі майстри робили з цільного дерева, коштувало на той час близько 300уе:-)
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

sunnygirl (07.09.2012, 11:57) писал:Можливо, якісь ідеї цікаві у вас є куди ще можна було б витратити 6 мільйонів. :)


Тогда озвучьте,что можно сделать на 6 миллионов. Километр дороги, лишний трасформатор , еще что-то?
Тогда можно будет сравнить,что важнее- красота или асфальт...
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
Без детального плана нечего обсуждать планируемые расходы.
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте