Морской бой

0
Горожане
+ 509
Аксакал
Радуга, а это игра на несколько дней:-) Пока один корабль догоним:-)
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 509
Аксакал

адвокат Ульянов (07.07.2012, 14:37) писал:Белокурая Жози, для забезпечення чесності гри шліть мені лист з координатами корабля, щоби можна було перевірити
Обіцяю лист не читати до затоплення клятого пароплава


адвокат Ульянов, оце професійний підхід!Я тільки-но думала, як це зробити, а Ви вже знайшли вихід!:-)
Гаразд, зараз скину Вам в ЛС листа.
Для всіх кажу (може, хто не знає): зараз на форумі є функція, що дозволяє бачити прочитаний ваш лист чи ні

Предлагаю изменить правила и установить шаг в 4 хода. Кто за-против?:-)
Таким образом, адвокат Ульянов - сейчас Ваш ход!:-)
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 509
Аксакал

адвокат Ульянов (07.07.2012, 14:46) писал:Блін, не знав, підстава!


Попробуйте потримати над парою:-))) Так "следов вскрытия" ніхто не помітить:-))

адвокат Ульянов (07.07.2012, 14:47) писал:стріляю Л7


мимо:-)
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 509
Аксакал
Отак от..Радуга всех созывала, а как дошла очередь до ее хода - так не появляется
Ходите тогда кто следующий.
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 131
Великий Гуру
Горожане
+ 509
Аксакал

Кипр (07.07.2012, 20:52) писал:Мож я?
Ч25



Мимо

"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
Старожил
Л 13
Страх тянет назад, любопытство подталкивает вперед, гордость останавливает. И только здравый смысл нервно топчется на месте и ругается матом.
Горожане
+ 509
Аксакал

natali4ka (07.07.2012, 22:15) писал:Л 13


и тоже мимо!
Вот как я хорошо замаскировала свой корабль! Или, может, я построила подводную лодку?:-))
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 21
Гражданин
Я уже тут, Д 6
Горожане
+ 509
Аксакал

Радуга (08.07.2012, 10:55) писал:Я уже тут, Д 6


адвокат Ульянов (08.07.2012, 11:07) писал:Мій постріл Р7


Оба мимо!!
..с любовью смахивает пыль с приза...
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте