Перерозрахунок вартості газу

0
Горожане
+ 101
Почетный
старейшина

urikrem писал:А тогда, логично, январь прошлого года брать 2/3 расхода, а не весь


Поэтому и вынес вопрос на обсуждение. Как найти где и каким документом это нормируется или по крайней мере просто избежать "налета газовиком" с виртуальным долгом.
Горожане
+ 4
Местный
Тут не йдеться про 2/3 так як не у всіх в один день записують покази. Як мені пояснювали газовики рахується кількість днів з надання показів у грудні до нового року. Так наприклад в мене покази записуються 15 грудня, а наступні покази 15 січня, і я наприклад випалив 310 кубів. Газовики розділяють 310 на 31 день і визначають середньодобову витрату - у мене 10 кубів, і рахують скільки було днів до нового року, так як в нас 16 днів, то вони ці дні перемножать на середньодобову витрату, і в результаті допишуть 160 кубів.
Горожане
+ 101
Почетный
старейшина
makey_s,
Я свою учетчицу этими вопросами 2 месяца донимал, предлагал 1 числа снять контрольные показания (ведь январь холоднее декабря) в итоге у меня 20 декабря спросили сколько Вам ставить поребление на конец декабря. А вообще это критично для тех кто на пределе лимитов.
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте